PRELUNGITOR 5 PRIZE CP + 3 METRI + INTRERUPATOR
49.75 lei (cu TVA)
LAMPA STRADALA LED 100W SMD
238.34 lei (cu TVA)
PLAFONIERA LED 38W ROTUNDA ARIES
Exigent, dar calculat !? Noul model de plafoniera LED 38W a fost creat pentru a satisface clientii, care cauta la corpul de iluminat un raport calitate pret excelent. Plafoniera LED 38W ARIES rotunda este disponibila cu alb rece.
127.10 lei (cu TVA)
Don't Miss Top Accessories
Descriere detaliată
PLAFONIERA LED 38W ROTUNDA ARIES
Caracteristici Tehnice PLAFONIERA CU LED 38W ROTUNDA ARIES |
|
|---|---|
| Model | PL38WRARXX |
| Putere | 38W |
| Temperatura de Culoare | Alb Rece / Alb Cald |
| Forma Plafoniera LED | Rotunda |
| Dispersor | Alb Mat / Opac |
| Culoare Rama | Alba |
| Unghi de Lumina | 270 GRADE |
| Tensiune Alimentare | 230-240V |
| Durata de viata | 30.000 ore |
Avantaje si alte caracteristici PLAFONIERA CU LED 38W ROTUNDA ARIES |
|
|---|---|
|
Aplicatii PLAFONIERA CU LED 38W ROTUNDA ARIES |
|
|---|---|
|
Specificații
Overview
| Greutate | 0.1 livre |
|---|---|
| Temperatura de culoare | 6000K – 6500K (Alb Rece) |
| Putere (Watt) | 38W |
| Flux Luminos | 90 lumeni / Watt |
| Dimabil | Nu |
| Culoare Rama : | Alba |
| Forma | Rotund |
| Montare : | Aplicat |
Recenzii clienți
You may also like
Prețul inițial a fost: 60.37 lei.45.28 leiPrețul curent este: 45.28 lei. (cu TVA)
Prețul inițial a fost: 60.37 lei.45.28 leiPrețul curent este: 45.28 lei. (cu TVA)
Prețul inițial a fost: 60.37 lei.45.28 leiPrețul curent este: 45.28 lei. (cu TVA)
Prețul inițial a fost: 74.77 lei.52.34 leiPrețul curent este: 52.34 lei. (cu TVA)
Prețul inițial a fost: 74.77 lei.52.34 leiPrețul curent este: 52.34 lei. (cu TVA)
Prețul inițial a fost: 38.62 lei.25.11 leiPrețul curent este: 25.11 lei. (cu TVA)
Prețul inițial a fost: 78.55 lei.58.91 leiPrețul curent este: 58.91 lei. (cu TVA)

Recenzii
Nu există recenzii până acum.