PLAFONIERA LED 18W ROTUNDA FLOWER DL75059
55.42 lei (cu TVA)
BEC LED E14 6W/230V/6400K ALB RECE
8.39 lei (cu TVA)
BEC LED E14 6W/230V/2700K ALB CALD
7.63 lei (cu TVA)
Don't Miss Top Accessories
Descriere detaliată
BEC LED E14 6W/230V/2700K ALB CALD
Caracteristici Tehnice BEC LED E14 6W/230V/2700K ALB CALD: |
|
|---|---|
| Model | DL65304 |
| Putere | 6W |
| Dulie | E14 |
| Temperatura de Culoare | Alb Cald |
| Echivalenta Bec Incandescent | 50W |
| Ungiul de Lumina | 120º |
| Tensiune de Alimentare | 175-265V |
| Durata de Viata | 15.000 ore |
| Dimabil | Nu |
Avantaje si alte caracteristici BEC LED E14 6W/230V/2700K ALB CALD: |
|
|---|---|
|
Aplicatii BEC LED E14 6W/230V/2700K ALB CALD: |
|
|---|---|
|
| Beneficiile Produsului BEC LED E14 6W/230V/2700K ALB CALD : | |
|---|---|
|
Specificații
Overview
| Temperatura de culoare | 2700K – 3000K (Alb Cald) |
|---|---|
| Putere (Watt) | 6W |
| Dimensiuni: | 50 x 85mm |
| Dulie | E14 |
| Unghi Lumina : | 120 grade |
| Flux Luminos | 500lumeni |
| Dimabil | Nu |
| Culoare Rama : | Alba |
| Durata de viata : | 15.000 ore |
| Grad de protectie | IP20 |
Recenzii clienți
You may also like
Prețul inițial a fost: 19.44 lei.17.50 leiPrețul curent este: 17.50 lei. (cu TVA)
Prețul inițial a fost: 19.44 lei.17.50 leiPrețul curent este: 17.50 lei. (cu TVA)
Prețul inițial a fost: 19.44 lei.17.50 leiPrețul curent este: 17.50 lei. (cu TVA)
Prețul inițial a fost: 19.44 lei.17.50 leiPrețul curent este: 17.50 lei. (cu TVA)

Recenzii
Nu există recenzii până acum.