PLAFONIERA LED 16W 3000K GIOLINA
228.84 lei (cu TVA)
PLAFONIERA LED 4X3W 3000K RONCATO
290.31 lei (cu TVA)
PLAFONIERA LED 3W 3000K RONCATO
PLAFONIERA LED 1X3W 3000K RONCATO va incanta prin calitatea luminii oferite dar si prin aspectul placut. Este realizata din otel, sticla si cristale, si se va potrivi in orice tip de incapere.
99.23 lei (cu TVA)
Don't Miss Top Accessories
Descriere detaliată
PLAFONIERA LED 1X3W 3000K RONCATO
Descriere produs:
Fabricata din cele mai bune materiale, PLAFONIERA LED 1X3W 3000K RONCATO va oferi un aspect placut incaperilor si, datorita sursei de iluminare LED incluse, eficienta la consumul de energie si durabilitate!
INFORMATII GENERALE PLAFONIERA LED 1X3W 3000K RONCATO:
| Caracteristici | Detalii caracteristici |
|---|---|
| Cod Produs | 93781 |
| Gama | RONCATO |
| Tipul sursei de iluminare | Spot LED GU10 |
| Putere surse de iluminare | 3W |
| Temperatura de culoare | 3000K, alb cald |
| Flux luminos | 240 lm |
| Durata de viata | 15000 ore |
| Tensiune alimentare | 230-240 V |
Dimensiuni PLAFONIERA LED 1X3W 3000K RONCATO:
|
Iluminare PPLAFONIERA LED 1X3W 3000K RONCATO:
|
Alte informatii PLAFONIERA LED 1X3W 3000K RONCATO:
|
Aplicatii PLAFONIERA LED 1X3W 3000K RONCATO:
|
Specificații
Overview
| Temperatura de culoare | 2700K – 3000K (Alb Cald) |
|---|
Recenzii clienți
You may also like
Prețul inițial a fost: 60.37 lei.45.28 leiPrețul curent este: 45.28 lei. (cu TVA)
Prețul inițial a fost: 60.37 lei.45.28 leiPrețul curent este: 45.28 lei. (cu TVA)
Prețul inițial a fost: 60.37 lei.45.28 leiPrețul curent este: 45.28 lei. (cu TVA)
Prețul inițial a fost: 74.77 lei.52.34 leiPrețul curent este: 52.34 lei. (cu TVA)
Prețul inițial a fost: 38.62 lei.25.11 leiPrețul curent este: 25.11 lei. (cu TVA)

Recenzii
Nu există recenzii până acum.