SPOT LED 5W 6400K ALB RECE
25.93 lei (cu TVA)
PROIECTOR LED ULTRASLIM 200W SMD
110.58 lei (cu TVA)
LAMPA STRADALA COB SMD 30W
Acest model nou de LAMPA STRADALA CU LED 30W IP67 este disponibil cu temperatura de culoare alb rece . Componentele acestei Lampi Stradale cu LED sunt de cea mai buna calitate.
119.00 lei (cu TVA)
Don't Miss Top Accessories
Descriere detaliată
LAMPA STRADALA COB SMD 30W
Caracteristici Tehnice LAMPA STRADALA COB SMD 30W: |
|
|---|---|
| Model | SPN7861B |
| Putere | 30W |
| Tip LED | COB LED |
| Putere de intrare | AC 85-265V |
| Factor de putere | >0.9 |
| Functioneaza la umiditate ambientala | Da (intre 10% si 90%) |
| Temperatura de operare | intre -15 si 50 grade Celsius |
| Temperatura de Culoare | Alb rece – 6400K |
| Luminozitate | 3600 lm |
| Unghi de Lumina | 120/130 grade |
| Indice de protectie | IP67 |
| CRI(RA) | Ra>80 |
| Durata de viata | 30.000 ore |
Avantaje si alte caracteristici LAMPA STRADALA COB SMD 30W: |
|
|---|---|
|
Aplicatii LAMPA STRADALA COB SMD 30W: |
|
|---|---|
|
Specificații
Overview
| Temperatura de culoare | 6000K – 6500K (Alb Rece) |
|---|
Recenzii clienți
You may also like
Prețul inițial a fost: 344.70 lei.255.08 leiPrețul curent este: 255.08 lei. (cu TVA)
Prețul inițial a fost: 185.00 lei.148.00 leiPrețul curent este: 148.00 lei. (cu TVA)

Recenzii
Nu există recenzii până acum.