APLICA LED PATRATA 24W 6000K ALB RECE
66.43 lei (cu TVA)
LAMPA STRADALA COB SMD 30W
119.00 lei (cu TVA)
SPOT LED 5W 6400K ALB RECE
25.93 lei (cu TVA)
Don't Miss Top Accessories
Descriere detaliată
SPOT LED 5W 6400K ALB RECE
Caracteristici Tehnice SPOT LED 5W 6400K ALB RECE: |
|
|---|---|
| Model | SPN7303 |
| Putere | 5W |
| Echivalenta consum bec traditional | 5W=35W |
| Temperatura de Culoare | Alb Rece- 6400K |
| Material | Carcasa din aluminiu |
| Culoare Rama | Alba |
| Lumeni | 400lm |
| Unghi lumina | 60 |
| Dimensiuni | Ø78/40mm adancime |
| Tensiune Alimentare | 230-240V |
| Material | Aluminiu |
| Durata de viata | 30.000 ore |
| Clasa energetica | A+ |
| Dimabil | Nu |
| Indice de protectie | IP44 |
Specificații
Overview
| Temperatura de culoare | 6000K – 6500K (Alb Rece) |
|---|---|
| Putere (Watt) | 5W |
| Unghi Lumina : | 60 grade |
| Flux Luminos | 400 lumeni |
| Dimabil | Nu |
| Culoare Rama : | Alba |
| Durata de viata : | 30000 ore |
| Grad de protectie | IP44 |
Recenzii clienți
You may also like
Interval de prețuri: 48.40 lei până la 68.20 lei (cu TVA)
Prețul inițial a fost: 25.79 lei.23.21 leiPrețul curent este: 23.21 lei. (cu TVA)
Prețul inițial a fost: 25.79 lei.23.21 leiPrețul curent este: 23.21 lei. (cu TVA)

Recenzii
Nu există recenzii până acum.