PRELUNGITOR 3 PRIZE CP + 1.5 METRI 3X1.5MM + INTRERUPATOR
35.84 lei (cu TVA)
PRELUNGITOR 3 PRIZE CP + 5 METRI 3X1.5MM + INTRERUPATOR
42.71 lei (cu TVA)
ADAPTOR DULIE DE LA E27 LA GU10
Cu ajutorul acestui ADAPTOR de la E27 la GU10, puteti folosi becurile cu dulie GU10 intr-un corp cu dulie E27. Tensiunea de alimentare nu se va schimba folosind acest adaptor, ramanand tot 230V.
3.63 lei (cu TVA)
Don't Miss Top Accessories
Descriere detaliată
ADAPTOR DULIE DE LA E27 LA GU10
Informatii Generale ADAPTOR DE LA E27 LA GU10 |
|
|---|---|
| Cod Produs | AE27GU10 |
| Dulie / Soclu | E27-GU10 |
| Tensiune maxima | 250V AC |
| Intensitate | 10A |
| Frecventa | 50-60 Hz |
Caracteristici ADAPTOR DE LA E27 LA GU10 |
|
|---|---|
|
Specificații
Overview
| Greutate | 0.02 livre |
|---|---|
| Tensiune intrare | 230V |
| Amperaj : | 10 A |
| Dulie | E14-GU10 |
| Subcategorie | Dulii si Adaptoare |

Recenzii
Nu există recenzii până acum.