APLICA E14 1X40W MARBELLA
194.79 lei (cu TVA)
APLICA E27 1X60W H-335MM MESTRE
172.45 lei (cu TVA)
APLICA E14 1X40W PRINCE 1
Atractiva si functionala, APLICA E14 1X40W din colectia PRINCE 1 va oferi incaperilor o iluminare de calitate putand fi folosita cu sursa de iluminare dorita, fie ca este bec LED, halogen, economic sau cu incandescenta.
127.25 lei (cu TVA)
Don't Miss Top Accessories
Descriere detaliată
APLICA E14 1X40W PRINCE 1
Descriere produs:
APLICA E14 1X40W PRINCE 1 este un accesoriu decorativ destinat spre a fi montat pe perete, pentru a oferi o lumina de calitate la interior. Dispune de soclu E14 compatibil cu becuri LED, halogen, economice sau cu incandescenta!
INFORMATII GENERALE APLICA E14 1X40W PRINCE 1:
| Caracteristici | Detalii caracteristici |
|---|---|
| Cod Produs | 86428 |
| Gama | PRINCE 1 |
| Numar surse de iluminare | 1 |
| Putere surse de iluminare | 40W |
| Putere totala | 1X40W |
| Tipul sursei de iluminare | LED, bec clasic, halogen sau economic |
| Materiale | Otel, sticla alabastru alba |
| Tensiune alimentare | 230-240V |
| Grad de protectie | IP20 |
Dimensiuni APLICA E14 1X40W PRINCE 1:
|
Iluminare APLICA E14 1X40W PRINCE 1:
|
Alte informatii APLICA E14 1X40W PRINCE 1:
|
Aplicatii APLICA E14 1X40W PRINCE 1:
|
Specificații
Recenzii clienți
You may also like
Prețul inițial a fost: 38.62 lei.25.11 leiPrețul curent este: 25.11 lei. (cu TVA)
Prețul inițial a fost: 74.77 lei.52.34 leiPrețul curent este: 52.34 lei. (cu TVA)
Prețul inițial a fost: 74.77 lei.52.34 leiPrețul curent este: 52.34 lei. (cu TVA)

Recenzii
Nu există recenzii până acum.