APLICA G9 2X33W 2700K NICHEL PALERMO
251.38 lei (cu TVA)
APLICA E14 1X60W ALMERA
161.64 lei (cu TVA)
APLICA E27 1X60W CROM HALVA
APLICA E27 1X60W CROM HALVA va oferi o iluminare completa, de calitate, in incaperi precum hol, living sau dormitor. Acest corp de iluminat este realizat din aluminiu crom si material textil si are intrerupator sensibil la atingere!
345.52 lei (cu TVA)
Don't Miss Top Accessories
Descriere detaliată
APLICA E27 1X60W CROM HALVA
Descriere produs:
APLICA E27 1X60W CROM din colectia HALVA este un accesoriu decorativ de iluminat destinat spre a fi montat pe pereti, oferind o lumina de calitate in orice tip de incapere. Dispune de soclu E27 care se va potrivi cu diferite tipuri de becuri precum cele LED, halogen sau economice.
INFORMATII GENERALE APLICA E27 1X60W CROM HALVA:
| Caracteristici | Detalii caracteristici |
|---|---|
| Cod Produs | 88563 |
| Gama | HALVA |
| Numar surse de iluminare | 1 |
| Putere surse de iluminare | 60W |
| Putere totala | 1X60W |
| Tipul sursei de iluminare | LED, bec clasic, halogen sau economic |
| Materiale | Aluminiu crom, material textil |
| Tensiune alimentare | 230V |
| Grad de protectie | IP20 |
Dimensiuni APLICA E27 1X60W CROM HALVA:
|
Iluminare APLICA E27 1X60W CROM HALVA:
|
Alte informatii APLICA E27 1X60W CROM HALVA:
|
Aplicatii APLICA E27 1X60W CROM HALVA:
|
Specificații
Recenzii clienți
You may also like
Prețul inițial a fost: 38.62 lei.25.11 leiPrețul curent este: 25.11 lei. (cu TVA)
Prețul inițial a fost: 60.37 lei.45.28 leiPrețul curent este: 45.28 lei. (cu TVA)
Prețul inițial a fost: 74.77 lei.52.34 leiPrețul curent este: 52.34 lei. (cu TVA)
Prețul inițial a fost: 74.77 lei.52.34 leiPrețul curent este: 52.34 lei. (cu TVA)

Recenzii
Nu există recenzii până acum.