APLICA E14 1X60W NICHEL TROY 3
67.16 lei (cu TVA)
APLICA LED 24X0.5W TONERIA
1,020.28 lei (cu TVA)
APLICA E27 1X60W OPAL BALLA
APLICA E27 1X60W OPAL BALLA este un corp de iluminat ideal pentru orice tip de incapere. Aceasta aplica are o dulie E27 care se va potrivi cu o multitudine de becuri, precum cele incandescente, halogen sau LED.
114.35 lei (cu TVA)
Don't Miss Top Accessories
Descriere detaliată
APLICA E27 1X60W OPAL BALLA
Descriere produs:
Realizata din otel si sticla opal alba, APLICA E27 1X60W OPAL BALLA poate fi montata in orice tip de incapere oferind un iluminat de calitate.
INFORMATII GENERALE APLICA E27 1X60W OPAL BALLA:
| Caracteristici | Detalii caracteristici |
|---|---|
| Cod Produs | 27881 |
| Gama | BALLA |
| Numar surse de iluminare | 1 |
| Putere surse de iluminare | max 60W |
| Putere totala | 60 W |
| Tipul sursei de iluminare | LED, bec clasic, halogen sau economic |
| Materiale | Otel, Sticla opal alba |
| Tensiune alimentare | 230V |
| Grad de protectie | IP20 |
Dimensiuni APLICA E27 1X60W OPAL BALLA:
|
Iluminare APLICA E27 1X60W OPAL BALLA:
|
Alte informatii APLICA E27 1X60W OPAL BALLA:
|
Aplicatii APLICA E27 1X60W OPAL BALLA:
|
Specificații
Recenzii clienți
You may also like
Prețul inițial a fost: 60.37 lei.45.28 leiPrețul curent este: 45.28 lei. (cu TVA)
Prețul inițial a fost: 74.77 lei.52.34 leiPrețul curent este: 52.34 lei. (cu TVA)
Prețul inițial a fost: 74.77 lei.52.34 leiPrețul curent este: 52.34 lei. (cu TVA)

Recenzii
Nu există recenzii până acum.