APLICA E27 1X60W TWISTER
54.59 lei (cu TVA)
APLICA E27 1X60W 18X21CM GRAFIK
66.09 lei (cu TVA)
APLICA E27 1X60W PLANET
Din categoria aplicelor de perete va oferim APLICA E27 1X60W PLANET, accesoriu cu ajutorul caruia veti obtine o lumina discreta si eleganta in incaperi precum hol, living, dormitor sau casa scarii.
45.01 lei (cu TVA)
Don't Miss Top Accessories
Descriere detaliată
APLICA E27 1X60W PLANET
Descriere produs:
APLICA E27 1X60W din colectia PLANET este un accesoriu decorativ de iluminat destinat spre a fi montat pe pereti, oferind o lumina de calitate in orice tip de incapere. Dispune de soclu E27 care se va potrivi cu diferite tipuri de becuri precum cele LED, halogen sau economice.
INFORMATII GENERALE APLICA E27 1X60W PLANET:
| Caracteristici | Detalii caracteristici |
|---|---|
| Cod Produs | 82943 |
| Gama | PLANET |
| Numar surse de iluminare | 1 |
| Putere surse de iluminare | 60W |
| Putere totala | 1X60W |
| Tipul sursei de iluminare | LED, bec clasic, halogen sau economic |
| Materiale | Otel nichel satinat, sticla satinata alba |
| Tensiune alimentare | 230V |
| Grad de protectie | IP20 |
Dimensiuni AAPLICA E27 1X60W PLANET:
|
Iluminare APLICA E27 1X60W PLANET:
|
Alte informatii APLICA E27 1X60W PLANET:
|
Aplicatii APLICA E27 1X60W PLANET:
|
Specificații
Recenzii clienți
You may also like
Prețul inițial a fost: 38.62 lei.25.11 leiPrețul curent este: 25.11 lei. (cu TVA)
Prețul inițial a fost: 60.37 lei.45.28 leiPrețul curent este: 45.28 lei. (cu TVA)
Prețul inițial a fost: 60.37 lei.45.28 leiPrețul curent este: 45.28 lei. (cu TVA)
Prețul inițial a fost: 74.77 lei.52.34 leiPrețul curent este: 52.34 lei. (cu TVA)
Prețul inițial a fost: 78.55 lei.58.91 leiPrețul curent este: 58.91 lei. (cu TVA)

Recenzii
Nu există recenzii până acum.