APLICA LED 1X5W NICHEL FALKO 1
336.57 lei (cu TVA)
APLICA LED 9.7W 4000K PRIOLA
221.36 lei (cu TVA)
APLICA LED 6X3.3W 4000K LONZASO
Aceasta APLICA LED 6X3.3W 4000K LONZASO va oferi incaperilor o lumina placuta, naturala si de efect. Materialele de calitate, otel, aluminiu si cristale, vor permite luminii emise de catre cele sase led-uri integrate sa se reflecte armonios.
509.39 lei (cu TVA)
Don't Miss Top Accessories
Descriere detaliată
APLICA LED 6X3.3W 4000K LONZASO
Descriere produs:
Fabricata din cele mai bune materiale, APLICA LED 6X3.3W 4000K LONZASO va oferi un aspect placut incaperilor si, datorita surselor de iluminare LED integrate, eficienta la consumul de energie si durabilitate!
INFORMATII GENERALE APLICA LED 6X3.3W 4000K LONZASO:
| Caracteristici | Detalii caracteristici |
|---|---|
| Cod Produs | 94316 |
| Gama | LONZASO |
| Tipul sursei de iluminare | LED integrat |
| Putere surse de iluminare | 6×3.3W |
| Temperatura de culoare | 4000K, alb natural |
| Flux luminos | 2220 lm |
| Durata de viata | 25000 ore |
| Eficienta energetica | A+ |
| Tensiune alimentare | 230-240 V |
Dimensiuni APLICA LED 6X3.3W 4000K LONZASO:
|
Iluminare APLICA LED 6X3.3W 4000K LONZASO:
|
Alte informatii APLICA LED 6X3.3W 4000K LONZASO:
|
Aplicatii APLICA LED 6X3.3W 4000K LONZASO:
|
Specificații
Overview
| Temperatura de culoare | 4000K – 4500K (Alb Natural) |
|---|
Recenzii clienți
You may also like
Prețul inițial a fost: 60.37 lei.45.28 leiPrețul curent este: 45.28 lei. (cu TVA)
Prețul inițial a fost: 60.37 lei.45.28 leiPrețul curent este: 45.28 lei. (cu TVA)
Prețul inițial a fost: 74.77 lei.52.34 leiPrețul curent este: 52.34 lei. (cu TVA)
Prețul inițial a fost: 78.55 lei.58.91 leiPrețul curent este: 58.91 lei. (cu TVA)

Recenzii
Nu există recenzii până acum.