APLICA LED 18W ROTUNDA WENGE 2700K
52.77 lei (cu TVA)
BEC LED FILAMENT E27 6W ALB CALD A60
17.64 lei (cu TVA)
BANDA LED 60 x 3528 4.8W IP68
Pentru aplicatii de exterior, pisicine, acvarii, fantanii, etc., acest model de banda LED IP68 este solutia necesara cu grad ridicat de protectie la apa sau umezeala. .
15.15 lei (cu TVA)
Don't Miss Top Accessories
Descriere detaliată
BANDA LED 12V 4.8W SUBMERSIBILA IP68 60×3528
Alimentarea ei se face la 12V, are banda autoadeziva 3M pe spate, este flexibila si este disponibila in urmatoarele culori: RGB, Alb rece, Alb cald, Rosie, Albastra, Galbena si Verde.
Caracteristici Tehnice BANDA LED IP68 4.8W 60×3528 : |
|
|---|---|
| Model | BL60XX4.8WIP68 |
| Putere | 4.8W / metru |
| Temperatura de Culoare | 6400K – ALB RECE, 2700K – ALB CALD, RGB, ROSIE, ALBASTRA, VERDE, GALBENA |
| Tensiune Alimentare | 12V DC |
| Tip LED SMD | 3528 |
| Numar LED-uri / metru | 60 |
| Unghi de Lumina | 160 Grade |
| CRI | >80 |
| Temperatura de Operare | -40 ℃ +50 ℃ |
| Durata de viata | 25.000 ore |
Avantaje si alte caracteristici BANDA LED IP68 4.8W 60×3528 : |
|
|---|---|
|
Aplicatii BANDA LED SUBMERSIBILA IP68 4.8W 60×3528 : |
|
|---|---|
|
Instructiuni de instalare si Avertismente BANDA LED IP68 4.8W 60×3528 : |
|
|---|---|
|
Specificații
Overview
| Greutate | 0.1 livre |
|---|---|
| Temperatura de culoare | 2700K – 3000K (Alb Cald), 6000K – 6500K (Alb Rece) |
| Putere (Watt) | 4.8W |
| Tensiune intrare | 12V |
| Banda adeziva 3M : | Da |
| Latime Banda LED : | 10 mm |
| Lungime Banda LED : | 5 m |
| Durata de viata : | 20.000 ore |
| Cantitate LED / Serie : | 60 leduri 3528 |
| Cantitate totala de leduri pe rola : | 300 LED-uri |
| Transformator Recomandat pentru 5 metri : | Minim 25W / 2.1A |
| Cablaj Alimentare : | 2 fire x 10 cm |
Recenzii clienți
You may also like
Prețul inițial a fost: 4.98 lei.3.18 leiPrețul curent este: 3.18 lei. (cu TVA)

Recenzii
Nu există recenzii până acum.