SPOT LED 1X5.4W 3000K ALB MONTALE
Prețul inițial a fost: 200.33 lei.94.16 leiPrețul curent este: 94.16 lei. (cu TVA)
SPOT INCASTRABIL LED 1X5W Ø87MM ALB
31.01 lei (cu TVA)
BARA SPOT LED 3X5W NEGRU MAURANO
Lumina furnizata de catre cele trei LED-uri integrate ale acestui corp de iluminat, BARA SPOT LED 3X5W NEGRU MAURANO, poate fi directionata dupa preferinte sau nevoi, acolo unde este necesar.
Prețul inițial a fost: 375.81 lei.169.12 leiPrețul curent este: 169.12 lei. (cu TVA)
Don't Miss Top Accessories
Descriere detaliată
BARA SPOT LED 3X5W 3000K NEGRU MAURANO
Descriere produs:
Fabricata din cele mai bune materiale, BARA SPOT LED 3X5W 3000K NEGRU MAURANO va oferi un aspect placut incaperilor si, datorita surselor de iluminare LED integrate, eficienta la consumul de energie si durabilitate!
INFORMATII GENERALE BARA SPOT LED 3X5W 3000K NEGRU MAURANO:
| Caracteristici | Detalii caracteristici |
|---|---|
| Cod Produs | 94723 |
| Gama | MAURANO |
| Tipul sursei de iluminare | LED integrat |
| Putere surse de iluminare | 3x5W |
| Temperatura de culoare | 3000K, alb cald |
| Flux luminos | 1440 lm |
| Durata de viata | 25000 ore |
| Eficienta energetica | A+ |
| Tensiune alimentare | 230-240 V |
Dimensiuni BARA SPOT LED 3X5W 3000K NEGRU MAURANO:
|
Iluminare BARA SPOT LED 3X5W 3000K NEGRU MAURANO:
|
Alte informatii BARA SPOT LED 3X5W 3000K NEGRU MAURANO:
|
Aplicatii BARA SPOT LED 3X5W 3000K NEGRU MAURANO:
|
Specificații
Overview
| Temperatura de culoare | 2700K – 3000K (Alb Cald) |
|---|
Recenzii clienți
You may also like
Prețul inițial a fost: 25.79 lei.23.21 leiPrețul curent este: 23.21 lei. (cu TVA)

Recenzii
Nu există recenzii până acum.