SPOT LED GU10 1X3.3W 3000K BARNHAM
151.30 lei (cu TVA)
BARA SPOT LED GU10 3X3.3W BARNHAM
355.88 lei (cu TVA)
BARA SPOT LED GU10 2X3.3W BARNHAM
BARA SPOT LED GU10 2X3.3W BARNHAM se poate monta in living, hol, dormitor sau bucatarie si va furniza prin cele doua spoturi LED GU10 incluse o lumina calda, la un flux luminos de 480 lumeni.
232.35 lei (cu TVA)
Don't Miss Top Accessories
Descriere detaliată
BARA SPOT LED GU10 2X3.3W 3000K BARNHAM
Descriere produs:
Fabricat din cele mai bune materiale, BARA SPOT LED GU10 2X3.3W 3000K BARNHAM va oferi un aspect placut incaperilor si, datorita surselor de iluminare LED incluse, eficienta la consumul de energie si durabilitate!
INFORMATII GENERALE BARA SPOT LED GU10 2X3.3W 3000K BARNHAM:
| Caracteristici | Detalii caracteristici |
|---|---|
| Cod Produs | 94585 |
| Gama | BARNHAM |
| Tipul sursei de iluminare | SPOT LED GU10 |
| Putere surse de iluminare | 2×3.3W |
| Temperatura de culoare | 3000K, alb cald |
| Flux luminos | 2×240 lm |
| Durata de viata | 15000 ore |
| Eficienta energetica | A+ |
| Tensiune alimentare | 230-240 V |
Dimensiuni BARA SPOT LED GU10 2X3.3W 3000K BARNHAM:
|
Iluminare BARA SPOT LED GU10 2X3.3W 3000K BARNHAM:
|
Alte informatii BARA SPOT LED GU10 2X3.3W 3000K BARNHAM:
|
Aplicatii BARA SPOT LED GU10 2X3.3W 3000K BARNHAM:
|
Specificații
Overview
| Temperatura de culoare | 2700K – 3000K (Alb Cald) |
|---|
Recenzii clienți
You may also like
Interval de prețuri: 48.40 lei până la 68.20 lei (cu TVA)
Prețul inițial a fost: 25.79 lei.23.21 leiPrețul curent este: 23.21 lei. (cu TVA)

Recenzii
Nu există recenzii până acum.