BEC COB LED 5W E14 SPOT R50 ALB RECE
13.01 lei (cu TVA)
BEC LED MCOB 8W E27 360 GRADE ALB RECE
14.02 lei (cu TVA)
BEC COB LED GU5.3 MR16 5W 230V ALB RECE
Lumina puternica si focusata cu un unghi de 45 de grade, sunt doar o parte din caracteristicile de baza ale Becului COB LED GU5.3 MR16 5W cu alimentare la 230V si cu lumina de temperatura alb rece.
18.81 lei (cu TVA)
Don't Miss Top Accessories
Descriere detaliată
BEC COB LED GU5.3 MR16 5W 230V 45° ALB RECE
Caracteristici Tehnice BEC COB LED GU5.3 MR16 5W SPOT 45° |
|
|---|---|
| Model | BCLGU5.35W230VCW |
| Putere | 5W |
| Dulie | GU5.3 MR16 |
| Temperatura de Culoare | Alb Rece |
| Echivalenta Bec Halogen | Puterea de iluminare de 5W corespunde unui bec halogen de 40W |
| Ungiul de Lumina | 45º |
| Tensiune de Alimentare | 85-265V |
| Durata de Viata | 50.000 ore |
Avantaje si alte caracteristici BEC COB LED GU5.3 MR16 5W SPOT 25° |
|
|---|---|
|
Aplicatii BEC COB LED GU5.3 MR16 5W ALB RECE SPOT 45° 230V |
|
|---|---|
|
Beneficiile Produsului BEC COB LED GU5.3 MR16 5W SPOT 45° ALB RECE 230V |
|
|---|---|
|
Specificații
Overview
| Greutate | 0.1 livre |
|---|---|
| Temperatura de culoare | 6000K – 6500K (Alb Rece) |
| Dulie | GU5.3 |
| Dimabil | Nu |
Recenzii clienți
You may also like
Prețul inițial a fost: 19.44 lei.17.50 leiPrețul curent este: 17.50 lei. (cu TVA)
Prețul inițial a fost: 19.44 lei.17.50 leiPrețul curent este: 17.50 lei. (cu TVA)

Recenzii
Nu există recenzii până acum.