GHIRLANDA E27 EXTERIOR 10M
132.69 lei (cu TVA)
PANOU LED INCASTRAT 595x595 48W 6400K RAMA ALBA
122.53 lei (cu TVA)
BEC LED 40W E27 GLOB PALARIE
36.10 lei (cu TVA)
Don't Miss Top Accessories
Descriere detaliată
BEC LED 40W E27 GLOB PALARIE
Caracteristici Tehnice BEC LED 40W E27 GLOB PALARIE: |
|
|---|---|
| Model | FAN40WGP |
| Putere | 40W |
| Dulie | E27 |
| Temperatura de Culoare | Alb Rece |
| Lumeni | 3300 lm |
| Tensiune de Alimentare | 230-240V |
| Durata de Viata | 35.000 ore |
| Garantie | 12 luni |
Avantaje si alte caracteristici BEC LED 40W E27 GLOB PALARIE: |
|
|---|---|
|
Aplicatii BEC LED 40W E27 GLOB PALARIE: |
|
|---|---|
|
Beneficiile Produsului BEC LED 40W E27 GLOB PALARIE: |
|
|---|---|
|
Specificații
Overview
| Temperatura de culoare | 6000K – 6500K (Alb Rece) |
|---|
Recenzii clienți
You may also like
Prețul inițial a fost: 24.32 lei.9.73 leiPrețul curent este: 9.73 lei. (cu TVA)

Recenzii
Nu există recenzii până acum.