BEC LED 9.5W E27 PARA ALB CALD
29.74 lei (cu TVA)
APLICA LED 8W CU SENZOR DE MISCARE
70.26 lei (cu TVA)
BEC LED 4.5W E14 Dimabil 827 Osram
Poti avea control asupra intensitatii luminoase cu noul BEC LED OSRAM E14 4.5W Dimabil Alb Cald care are o durata de viata de aproximativ 25.000 ore si clasa energetica A.
44.35 lei (cu TVA)
Don't Miss Top Accessories
Descriere detaliată
BEC LED OSRAM E14 4.5W DIMABIL P25 MAT SUPERSTAR CLASSIC
Specificatii tehnice:
- Putere: 4.5W
- Dulie: E14 (standard)
- Tensiune nominala: 100-240 V
- Echivalenta bec incandescent: 25 W
- Flux luminos: 250 lm
- Temperatura de culoare: 2700 K – ALB CALD
- Lungime totala: 78.00 mm
- Diametru: 45.0 mm (P25)
- Cantitatea de mercur continuta: 0.0 mg
- Durata de viata medie: 25000 h
- Numarul de cicluri de aprindere: 100.000
- Design: versiunea cu glob mat
- Dimabil: DA
- Clasa de energie: A
Aplicatii:
- Iluminare generala interioara
- Corpuri de iluminat cu dulie E14 (standard)
- Pentru utilizare in exterior trebuiesc montate in corpuri cu grad de protectie la umezeala si apa (minimum IP65)
Beneficiile Produsului:
- Consum foarte redus de energie
- Rezistent la socuri si la vibratii datorita tehnologiei LED
- Durata de viata foarte mare
- Nu emite raze UV si radiatii
- Aprindere instantanee 100% si nu necesita incalzire ca becurile economice
- Poate fi folosit/inlocuit cu usurinta in corpurile de iluminat obisnuite
- Emite mult mai putina caldura comparativ cu celelate tipuri de becuri (incandescente sau economice)
COD PRODUCATOR: 4008321994158
* Pozele sunt cu caracter informativ
Specificații
Overview
| Greutate | 0.1 livre |
|---|---|
| Temperatura de culoare | 2700K – 3000K (Alb Cald) |
| Putere (Watt) | 4.5W |
| Tensiune intrare | 230V |
| Dulie | E14 |
| Flux Luminos | 250 lumeni |
| Dimabil | Da |
| Durata de viata : | 25.000 ore |
| Producator : | Osram |
Recenzii clienți
You may also like
Prețul inițial a fost: 46.28 lei.41.65 leiPrețul curent este: 41.65 lei. (cu TVA)
Prețul inițial a fost: 57.98 lei.52.18 leiPrețul curent este: 52.18 lei. (cu TVA)

Recenzii
Nu există recenzii până acum.