BEC LED MCOB 8W E27 360 GRADE ALB RECE
14.02 lei (cu TVA)
BEC LED E14 5W DIMABIL FLACARA TRANSPARENT
27.12 lei (cu TVA)
BEC LED E14 5W FLACARA TRANSPARENT
Pentru candelabre sau pentru alte corpuri de iluminat cu dulie E14 in care becul nu este acoperit de un abajur, BECUL LED FLACARA 5W transparent, este solutia ideala. Acesta este prevazut cu LED-uri SMD de jur imprejur pentru un unghi de iluminare mare.
12.00 lei (cu TVA)
Don't Miss Top Accessories
Descriere detaliată
BEC LED E14 5W FLACARA C35 ALB RECE / CALD
Echivalent cu un bec incandescent cu filament de 40W, becul LED E14 5W flacara dezvolta 400 de lumeni. Cu forma foarte apropiata de becul clasic, acesta poate fi instalat in cateva secunde in locul becului vechi.
Caracteristici Tehnice BEC LED E14 5W FLACARA TRANSPARENT |
|
|---|---|
| Model | BL4WE14XXFT |
| Putere | 5W |
| Dulie | E14 |
| Temperatura de Culoare | Alb Cald / Alb Rece |
| Echivalenta Bec Incandescent | Puterea de iluminare de 5W corespunde unui bec de 40W |
| Ungiul de Lumina | 270º |
| Tensiune de Alimentare | 230V |
| Durata de Viata | 50.000 ore |
Avantaje si alte caracteristici BEC LED E14 5W FLACARA |
|
|---|---|
|
Aplicatii BEC LED E14 5W FLACARA ALB RECE / ALB CALD 270 GRADE |
|
|---|---|
|
Beneficiile Produsului BEC LED E14 5W FLACARA TRANSPARENT ALB RECE / ALB CALD |
|
|---|---|
|
Specificații
Overview
| Greutate | 0.1 livre |
|---|---|
| Temperatura de culoare | 2700K – 3000K (Alb Cald), 6000K – 6500K (Alb Rece) |
| Dulie | E14 |
| Flux Luminos | 80 lumeni / Watt |
| Dimabil | Nu |
Recenzii clienți
You may also like
Prețul inițial a fost: 24.32 lei.9.73 leiPrețul curent este: 9.73 lei. (cu TVA)
Prețul inițial a fost: 17.76 lei.7.11 leiPrețul curent este: 7.11 lei. (cu TVA)
Prețul inițial a fost: 19.44 lei.17.50 leiPrețul curent este: 17.50 lei. (cu TVA)
Prețul inițial a fost: 19.44 lei.17.50 leiPrețul curent este: 17.50 lei. (cu TVA)

Recenzii
Nu există recenzii până acum.