BEC LED E27 6W ALB CALD
6.28 lei (cu TVA)
BEC LED E14 6W LUMANARE ALB CALD
6.28 lei (cu TVA)
BEC LED E14 6W ALB RECE
6.28 lei (cu TVA)
Don't Miss Top Accessories
Descriere detaliată
Specificații
Overview
| Temperatura de culoare | 6000K – 6500K (Alb Rece), 6500K ALB RECE |
|---|---|
| Putere (Watt) | 6W |
| Tensiune intrare | 230V |
| Dulie | E14 |
| Unghi Lumina : | 270grade |
| Flux Luminos | 500lm |
| Dimabil | Nu |
| Durata de viata : | 15.000 ore |
| Culoare Carcasa | Alba |
| Grad de protectie | IP20 |
Recenzii clienți
You may also like
Prețul inițial a fost: 24.32 lei.9.73 leiPrețul curent este: 9.73 lei. (cu TVA)
Prețul inițial a fost: 17.76 lei.7.11 leiPrețul curent este: 7.11 lei. (cu TVA)
Prețul inițial a fost: 19.44 lei.17.50 leiPrețul curent este: 17.50 lei. (cu TVA)
Prețul inițial a fost: 19.44 lei.17.50 leiPrețul curent este: 17.50 lei. (cu TVA)

Recenzii
Nu există recenzii până acum.