BEC LED E14 12W ALB RECE/ALB CALD/ALB NATURAL
13.73 lei (cu TVA)
BEC LED E27/16W/ALB RECE
15.76 lei (cu TVA)
BEC LED E27 12W ALB RECE/ALB CALD/ALB NATURAL
Cu cel mai bun raport pret/calitate, becul led E27 12W alb rece/alb cald/alb natural lumineaza cat un bec incandescent de 75W si este mai ieftin decat un bec florescent economic.
13.73 lei (cu TVA)
Don't Miss Top Accessories
Descriere detaliată
BEC LED E27 12W ALB RECE/ALB CALD/ALB NATURAL
Pe langa avantajul duratei de viata mare, noul BEC LED E27 12W ALB RECE/ALB CALD/ALB NATURAL contine cele trei temperaturi de culoare, acestea putand fi schimbate din intrerupator.
Caracteristici Tehnice BEC LED E27/12W/ALB RECE/ALB CALD/ALB NAURAL: |
|
|---|---|
| Model | F-CILE2712WCW/WW/NW |
| Putere | 12W |
| Dulie | E27 |
| Temperatura de Culoare | Alb Rece /Alb Cald/Alb Natural |
| Echivalenta Bec Incandescent | Puterea de iluminare de 12W corespunde unui bec de 75W |
| Ungiul de Lumina | 180º |
| Tensiune de Alimentare | 230V |
| Durata de Viata | 30.000 ore |
Avantaje si alte caracteristici BEC LED E27/12W/ALB RECE/ALB CALD/ALB NATURAL: |
|
|---|---|
|
Aplicatii BEC LED E27/12W/ALB RECE/ALB CALD/ALB NATURAL: |
|
|---|---|
|
Beneficiile Produsului BEC LED E27/12W/ALB RECE/ALB CALD/ALB NATURAL: |
|
|---|---|
|
Specificații
Overview
| Putere (Watt) | 1.2W |
|---|---|
| Temperatura de culoare | Alb Rece / Alb Natural / Alb Cald |
| Dimensiuni: | 2,7 x 9,5 cm |
| Dulie | E27 |
| Unghi Lumina : | 180grade |
| Flux Luminos | 40 lumeni / Watt |
| Dimabil | Nu |
| Culoare Rama : | Crom |
| Forma | Cilindru |
| Durata de viata : | 30000 ore |
| Grad de protectie | IP20 |
Recenzii clienți
You may also like
Prețul inițial a fost: 24.32 lei.9.73 leiPrețul curent este: 9.73 lei. (cu TVA)
Prețul inițial a fost: 19.44 lei.17.50 leiPrețul curent este: 17.50 lei. (cu TVA)
Prețul inițial a fost: 19.44 lei.17.50 leiPrețul curent este: 17.50 lei. (cu TVA)

Recenzii
Nu există recenzii până acum.