BEC LED E27 7W GLOB A60 270 GRADE
13.08 lei (cu TVA)
LAMPA STRADALA LED 48W MULTILED
Prețul inițial a fost: 396.03 lei.336.63 leiPrețul curent este: 336.63 lei. (cu TVA)
BEC LED E27 12W GLOB A68 270 GRADE
Cu acest BEC LED 12W E27 ai lumina echivalent cu a unui bec clasic incandescent de 100W. In plus consuma de 9 ori mai putin si are o durata de viata de 35000 ore.
17.64 lei (cu TVA)
Don't Miss Top Accessories
Descriere detaliată
BEC LED 12W E27 GLOB A68 270 GRADE ODOSUN
Consumul de 12W al Becului LED cu dulie E27 de la ODOSUN, produce 1080 lumeni, echivalent cu lumina data de un bec clasic cu filament de 100W. Pe langa avantajul duratei de viata mare , noul BEC LED 12W E27 poate fi comandat cu temperatura de culoare dorita: alb rece, alb cald sau alb natural. Globul mare din sticla mata ilumineaza cu un unghi de 270 grade.
Caracteristici Tehnice BEC LED 12W E27 GLOB A68 ODOSUN: |
|
|---|---|
| Model | ODO12WE27A68 |
| Putere | 12W |
| Dulie | E27 |
| Temperatura de Culoare | Alb Cald / Alb Rece / Alb Natural |
| Echivalenta Bec Incandescent | Puterea de iluminare de 12W corespunde unui bec de 100W |
| Ungiul de Lumina | 270º |
| Tensiune de Alimentare | 230-240V |
| Durata de Viata | 35.000 ore |
| Producator | ODOSUN |
Avantaje si alte caracteristici BEC LED E27 12W GLOB A68 ODOSUN: |
|
|---|---|
|
Aplicatii BEC LED E27 12W GLOB A68 270 GRADE ODOSUN: |
|
|---|---|
|
Beneficiile Produsului BEC LED E27 12W GLOB A68 ODOSUN: |
|
|---|---|
|
Specificații
Overview
| Greutate | 0.1 livre |
|---|---|
| Temperatura de culoare | 2700K – 3000K (Alb Cald), 4000K – 4500K (Alb Natural), 6000K – 6500K (Alb Rece), Alb Rece / Alb Natural / Alb Cald |
| Dulie | E27 |
| Flux Luminos | 90 lumeni / Watt |
| Dimabil | Nu |
| Durata de viata : | 35.000 ore |
Recenzii clienți
You may also like
Prețul inițial a fost: 19.44 lei.17.50 leiPrețul curent este: 17.50 lei. (cu TVA)
Prețul inițial a fost: 19.44 lei.17.50 leiPrețul curent este: 17.50 lei. (cu TVA)

Recenzii
Nu există recenzii până acum.