BEC LED FILAMENT E14 4W ALB CALD G45
10.99 lei (cu TVA)
BEC LED FILAMENT E14 4W ALB RECE G45
10.99 lei (cu TVA)
BEC LED FILAMENT E14 4W ALB NATURAL G45
Pentru utilizarea la interior sau in corpuri etanse la exterior, BECUL LED FILAMENT E14 4W SFERIC, are diametrul de 45mm si inaltimea de 78mm cu tot cu dulie. Aceasta ofera o lumina placuta si de calitate, cu temperatura de culoare alb natural.
10.99 lei (cu TVA)
Don't Miss Top Accessories
Descriere detaliată
BEC CU LED FILAMENT EDISON E14 4W ALB NATURAL G45 SFERIC
Dispersorul din sticla transparenta contribuie la imprastierea luminii uniform cu un unghi mare de propagare. Noul Bec cu LED Filament 4W E14 4000K este cel mai bun inlocuitor al becurilor incandescente traditionale. Durata de viata de pana 30000 ore este dovada unei investitii cu amortizare rapida.
Caracteristici Tehnice BEC LED E14 4W CU FILAMENT G45 SFERIC STICLA 360 GRADE |
|
|---|---|
| Model | BLFIL4WE14NWG45 |
| Putere | 4W |
| Dulie | E14 |
| Temperatura de Culoare | Alb Natural – 4000K |
| Echivalenta Bec Incandescent | Puterea de iluminare de 4W corespunde unui bec de 45W |
| Ungiul de Lumina | 360º |
| Tensiune de Alimentare | 230-240V |
| Durata de Viata | 30.000 ore |
Avantaje si alte caracteristici BEC LED E14 4W CU FILAMENT G45 SFERIC STICLA 360º |
|
|---|---|
|
Aplicatii BEC LED E14 4W ALB NATURAL CU FILAMENT STICLA 360º G45 SFERIC |
|
|---|---|
|
Beneficiile Produsului BEC LED E14 4W G45 ALB NATURAL CU FILAMENT, DISPERSOR STICLA 360 GRADE: |
|
|---|---|
|
Specificații
Overview
| Greutate | 0.1 livre |
|---|---|
| Temperatura de culoare | 4000K – 4500K (Alb Natural) |
| Putere (Watt) | 4W |
| Dulie | E14 |
| Unghi Lumina : | 360grade |
| Flux Luminos | 120 lumeni / Watt |
| Dimabil | Nu |
Recenzii clienți
You may also like
Prețul inițial a fost: 19.44 lei.17.50 leiPrețul curent este: 17.50 lei. (cu TVA)
Prețul inițial a fost: 19.44 lei.17.50 leiPrețul curent este: 17.50 lei. (cu TVA)
Prețul inițial a fost: 19.44 lei.17.50 leiPrețul curent este: 17.50 lei. (cu TVA)
Prețul inițial a fost: 19.44 lei.17.50 leiPrețul curent este: 17.50 lei. (cu TVA)

Recenzii
Nu există recenzii până acum.