BEC LED FILAMENT E27 8W ALB NATURAL A60
20.97 lei (cu TVA)
BEC LED FILAMENT E27 6W ALB NATURAL A60
17.64 lei (cu TVA)
BEC LED FILAMENT E27 8W ALB RECE A60
La un pret mai mult decat accesibil, BECUL LED FILAMENT E27 8W A60 cu alb rece, reprezinta o investitie sigura cu amortizare in maxim un an daca il folositi aproximativ 3 ore pe zi. Acest BEC LED are temperatura de culoare alb rece.
20.97 lei (cu TVA)
Don't Miss Top Accessories
Descriere detaliată
BEC CU LED FILAMENT EDISON E27 8W 6500K
Dispersorul din sticla transparenta contribuie la imprastierea luminii uniform cu un unghi mare de propagare. Noul Bec cu LED Filament 8W E27 6500K este cel mai bun inlocuitor al becurilor incandescente traditionale. Durata de viata de pana 30000 ore este dovada unei investitii cu amortizare rapida.
Caracteristici Tehnice BEC LED E27 8W CU FILAMENT STICLA 360 GRADE |
|
|---|---|
| Model | BLFIL8WE27A60CW |
| Putere | 8W |
| Dulie | E27 |
| Temperatura de Culoare | Alb Rece – 6500K |
| Echivalenta Bec Incandescent | Puterea de iluminare de 8W corespunde unui bec de 75W |
| Ungiul de Lumina | 360º |
| Tensiune de Alimentare | 230-240V |
| Durata de Viata | 30.000 ore |
Avantaje si alte caracteristici BEC LED E27 8W CU FILAMENT STICLA 360 GRADE |
|
|---|---|
|
Aplicatii BEC LED E27 8W CU FILAMENT STICLA 360º ALB RECE |
|
|---|---|
|
Beneficiile Produsului BEC LED E27 8W ALB RECE CU FILAMENT, DISPERSOR STICLA 360 GRADE |
|
|---|---|
|
Specificații
Overview
| Greutate | 0.1 livre |
|---|---|
| Temperatura de culoare | 6000K – 6500K (Alb Rece) |
| Putere (Watt) | 8W |
| Dulie | E27 |
| Unghi Lumina : | 360grade |
| Flux Luminos | 120 lumeni / Watt |
| Dimabil | Nu |
Recenzii clienți
You may also like
Prețul inițial a fost: 17.76 lei.7.11 leiPrețul curent este: 7.11 lei. (cu TVA)
Prețul inițial a fost: 19.44 lei.17.50 leiPrețul curent este: 17.50 lei. (cu TVA)
Prețul inițial a fost: 19.44 lei.17.50 leiPrețul curent este: 17.50 lei. (cu TVA)

Recenzii
Nu există recenzii până acum.