BEC LED GU10/8W/230V/2700K ALB CALD
8.10 lei (cu TVA)
BEC LED 8W/E14/2700K ALB CALD SFERIC
8.10 lei (cu TVA)
BEC LED GU10/8W/230V/6400K ALB RECE
8.10 lei (cu TVA)
Don't Miss Top Accessories
Descriere detaliată
BEC LED GU10 8W 230V MAT ALB RECE
Caracteristici Tehnice BEC LED GU10 8W MAT ALB RECE : |
|
|---|---|
| Model | DL65409 |
| Putere | 8W |
| Dulie | GU10 |
| Temperatura de Culoare | Alb Rece |
| Echivalenta Bec Incandescent | 60W |
| Ungiul de Lumina | 100º |
| Tensiune de Alimentare | 230-240V |
| Durata de Viata | 15.000 ore |
| Dimabil | Nu |
Avantaje si alte caracteristici BEC LED GU10 8W MAT ALB RECE: |
|
|---|---|
|
Aplicatii BEC LED GU10 8W ALB RECE MAT : |
|
|---|---|
|
Beneficiile Produsului BEC LED GU10 8W DISPERSOR MAT : |
|
|---|---|
|
Specificații
Overview
| Temperatura de culoare | 6000K – 6500K (Alb Rece) |
|---|---|
| Putere (Watt) | 8W |
| Dimensiuni: | Ø 50 x 56mm |
| Dulie | GU10 |
| Unghi Lumina : | 100grade |
| Flux Luminos | 640lm |
| Dimabil | Nu |
| Culoare Rama : | Alba |
| Durata de viata : | 15.000 ore |
| Grad de protectie | IP20 |
Recenzii clienți
You may also like
Prețul inițial a fost: 17.76 lei.7.11 leiPrețul curent este: 7.11 lei. (cu TVA)
Prețul inițial a fost: 19.44 lei.17.50 leiPrețul curent este: 17.50 lei. (cu TVA)
Prețul inițial a fost: 19.44 lei.17.50 leiPrețul curent este: 17.50 lei. (cu TVA)
Prețul inițial a fost: 19.44 lei.17.50 leiPrețul curent este: 17.50 lei. (cu TVA)

Recenzii
Nu există recenzii până acum.