BEC LED 8W/E14/6400K ALB RECE SFERIC
8.10 lei (cu TVA)
BEC LED LUM 9W/E27/6400K ALB RECE
10.63 lei (cu TVA)
BEC LED LUM 9W/E27/2700K ALB CALD
In functie de alegerea facuta, va puteti bucura de o lumina calda data de BECUL LED E27 9W LUMANARE. Cu un consum atat de mic si cu o durata de viata mare, becul in forma de lumanare reprezinta o investitie cu amortizare rapida.
10.63 lei (cu TVA)
Don't Miss Top Accessories
Descriere detaliată
BEC LED E27 9W LUMANARE ALB CALD
Caracteristici Tehnice BEC LED E27 9W LUMANARE: |
|
|---|---|
| Model | DL65261 |
| Putere | 9W |
| Dulie | E27 |
| Temperatura de Culoare | Alb Cald |
| Echivalenta Bec Incandescent | Puterea de iluminare de 9W corespunde unui bec de 80W |
| Ungiul de Lumina | 270º |
| Tensiune de Alimentare | 175-265V |
| Durata de Viata | 15.000 ore |
Avantaje si alte caracteristici BEC LED E27 9W LUMANARE: |
|
|---|---|
|
Aplicatii BEC LED E27 9W LUMANARE 270 GRADE: |
|
|---|---|
|
Beneficiile Produsului BEC LED E27 9W LUMANARE: |
|
|---|---|
|
Specificații
Overview
| Temperatura de culoare | 2700K – 3000K (Alb Cald) |
|---|---|
| Putere (Watt) | 9W |
| Dimensiuni: | Ø37 x 120mm |
| Dulie | E27 |
| Unghi Lumina : | 270grade |
| Flux Luminos | 720lm |
| Dimabil | Nu |
| Culoare Rama : | Alba |
| Grad de protectie | IP20 |
Recenzii clienți
You may also like
Prețul inițial a fost: 17.76 lei.7.11 leiPrețul curent este: 7.11 lei. (cu TVA)
Prețul inițial a fost: 19.44 lei.17.50 leiPrețul curent este: 17.50 lei. (cu TVA)

Recenzii
Nu există recenzii până acum.