CORP ILUMINAT CU LED PENTRU BAIE 3X5W ALB NATURAL
356.24 lei (cu TVA)
CORP ILUMINAT CU LED PENTRU BAIE 2X5W ALB CALD
248.29 lei (cu TVA)
CORP ILUMINAT CU LED PENTRU BAIE 2X5W ALB NATURAL
Putand fi montat deasupra oglinzii in baie dar si pe hol , corpul de iluminat cu LED 2x5W, reprezinta un accesoriu de iluminat economic cu un aspect deosebit.
248.29 lei (cu TVA)
Don't Miss Top Accessories
Descriere detaliată
CORP ILUMINAT CU LED PENTRU BAIE 2X5W ALB NATURAL
Cu un sistem de prindere pe perete foarte rapid, acest model de corp de iluminat cu LED este o solutie de iluminat economica, avand un design modern si ergonomic.
Caracteristici Tehnice CORP ILUMINAT CU LED PENTRU BAIE 2X5W ALB NATURAL: |
|
|---|---|
| Model | TU-CLB2X5WAN |
| Putere maxima | 10W |
| Temperatura de Culoare | Alb Natural – 4200K |
| Tip led | SMD2835 |
| Culoare | Cromat |
| Dimensiuni (LxlxA mm) |
137 x 250 x 30mm |
| Unghi de Lumina | 120 grade |
| Tensiune Alimentare | 230V |
| Durata de viata | 50.000 ore |
Avantaje si alte caracteristici CORP ILUMINAT CU LED PENTRU BAIE 2X5W ALB NATURAL: |
|
|---|---|
|
Aplicatii CORP ILUMINAT CU LED PENTRU BAIE 2X5W ALB NATURAL: |
|
|---|---|
|
Specificații
Overview
| Temperatura de culoare | 4000K – 4500K (Alb Natural), 4200K – Alb natural |
|---|---|
| Putere (Watt) | 10W |
| Dimensiuni: | 137 x 250 x 30 mm |
| Unghi Lumina : | 120 grade |
| Flux Luminos | 800 lm |
| Culoare Rama : | Cromat |
| Forma | Rotund |
| Montare : | Aplicat |
| Durata de viata : | 50000 ore |
| Grad de protectie | IP44 |

Recenzii
Nu există recenzii până acum.