SET MODUL CU LUPA SMD 3W - 20 BUC
76.26 lei (cu TVA)
CORP NEON LED 24W 120CM T8 MAT
45.86 lei (cu TVA)
CORP NEON LED 20W 90CM T8 MAT
CORP NEON CU LED T5 90 CM MAT, PUTERE: 20W, TENSIUNE ALIMENTARE: 230V, PRET EXPRIMAT PE BUCATA
41.69 lei (cu TVA)
Don't Miss Top Accessories
Descriere detaliată
CORP NEON LED 20W T8 90 CM MAT ALB RECE / ALB CALD / ALB NATURAL
Caracteristici Tehnice CORP NEON LED 20W T8 MAT |
|
|---|---|
| Model | CNT890CM20WMATWT |
| Putere | 20W |
| Dispersor | Alb mat / Alb opac |
| Putere de intrare | AC 110-230V |
| Temperatura de Culoare | Alb rece – 6000-6500K / Alb cald – 2700-3000K / Alb natural – 4000-4200K |
| Luminozitate | 1200 lm |
| Unghi de Lumina | 160 grade |
| Lungime | 90 cm |
| Durata de viata | 30.000 ore |
Avantaje si alte caracteristici CORP NEON LED 20W T8 MAT: |
|
|---|---|
|
Aplicatii CORP NEON LED 20W 90CM T8 MAT ALB RECE / ALB CALD / ALB NATURAL: |
|
|---|---|
|
Continut pachet CORP NEON LED 20W T8 MAT: |
|
|---|---|
|
Specificații
Overview
| Temperatura de culoare | 2700K – 3000K (Alb Cald), 4000K – 4500K (Alb Natural), 6000K – 6500K (Alb Rece), Alb Rece / Alb Natural / Alb Cald |
|---|---|
| Putere (Watt) | 20W |
| Dimensiuni: | 900 mm |
| Flux Luminos | 1200lm |
| Montare : | Aplicat |

Recenzii
Nu există recenzii până acum.