BEC LED E27/16W/ALB RECE
15.76 lei (cu TVA)
LAMPA LED 100W SMD COB ALB RECE
224.00 lei (cu TVA)
LAMPA LED 50W SMD COB ALB RECE
168.79 lei (cu TVA)
Don't Miss Top Accessories
Descriere detaliată
LAMPA STRADALA CU LED 50W IP65
Caracteristici Tehnice LAMPA STRADALA CU LED 50W IP65: |
|
|---|---|
| Model | F-LS50WSMDCOB |
| Putere | 50W |
| Tip LED | COB LED |
| Putere de intrare | AC 230V |
| Temperatura de Culoare | Alb rece – 6000K |
| Luminozitate | 3750 lm |
| Unghi de Lumina | 120 grade |
| Materiale | Carcasa aliaj aluminiu + Sticla |
| Diametru brat | max 5 cm |
| Durata de viata | 10-15.000 ore |
Avantaje si alte caracteristici LAMPA STRADALA CU LED 50W IP65: |
|
|---|---|
|
Aplicatii LAMPA STRADALA CU LED 50W IP65: |
|
|---|---|
|
Specificații
Overview
| Temperatura de culoare | 6000K – 6500K (Alb Rece) |
|---|---|
| Putere (Watt) | 50W |
| Dimensiuni: | 50 x 20 x 5.5 cm |
| Unghi Lumina : | 120 grade |
| Flux Luminos | 75 Lm/W |
| Durata de viata : | 10-15.000 ore |
| Grad de protectie | IP65 |
Recenzii clienți
You may also like
Prețul inițial a fost: 396.03 lei.336.63 leiPrețul curent este: 336.63 lei. (cu TVA)
Prețul inițial a fost: 185.00 lei.148.00 leiPrețul curent este: 148.00 lei. (cu TVA)

Recenzii
Nu există recenzii până acum.