LAMPA STRADALA LED 28W
Prețul inițial a fost: 344.70 lei.255.08 leiPrețul curent este: 255.08 lei. (cu TVA)
LAMPA STRADALA LED 56W
399.61 lei (cu TVA)
LAMPA STRADALA LED 30W
STRADALA CU LED 30W, TEMPERATURA DE CULOARE: 6500K – ALB RECE, GRAD DE PROTECTIE: IP65, FLUX LUMINOS: 2700LM, PRET EXPRIMAT PE BUCATA
262.07 lei (cu TVA)
Don't Miss Top Accessories
Descriere detaliată
LAMPA STRADALA LED 30x1W ALB RECE IP65
Caracteristici Tehnice LAMPA STRADALA LED 30x1W ALB RECE IP65: |
|
|---|---|
| Model | LS30X1WCW |
| Putere | 30W |
| Tip LED | 30 x PowerLED |
| Putere de intrare | AC 85-265V |
| Transformator | IP67 cu FACTOR DE PUTERE: 98 |
| Temperatura de Culoare | Alb rece – 6000-6500K |
| Luminozitate | 2700 lm |
| Unghi de Lumina | 120 grade |
| Materiale | Carcasa aliaj aluminiu + Sticla |
| Diametru brat | max 62 mm |
| Durata de viata | 50.000 ore |
Avantaje si alte caracteristici LAMPA STRADALA LED 30x1W ALB RECE IP65: |
|
|---|---|
|
Aplicatii LAMPA STRADALA LED 30x1W ALB RECE IP65: |
|
|---|---|
|
Specificații
Overview
| Greutate | 0.1 livre |
|---|---|
| Temperatura de culoare | 6000K – 6500K (Alb Rece) |
| Putere (Watt) | 30W |
| Tensiune intrare | 230V |
| Flux Luminos | 90 lumeni / Watt |

Recenzii
Nu există recenzii până acum.