VARIATOR ST 800W
14.67 lei (cu TVA)
LAMPA INDUSTRIALA 150W ALB RECE
524.16 lei (cu TVA)
LAMPA VEGHE LED 0.4W ALB RECE
11.00 lei (cu TVA)
Don't Miss Top Accessories
Descriere detaliată
Specificații
Overview
| Temperatura de culoare | 6000K – 6500K (Alb Rece) |
|---|---|
| Putere (Watt) | 0.4W |
| Tensiune intrare | 230V |
| Dimensiuni: | 105×30 mm |
| Unghi Lumina : | 270grade |
| Flux Luminos | 40 lm |
| Dimabil | Nu |
| Durata de viata : | 10.000 ore |
| Culoare Carcasa | Alba |
| Grad de protectie | IP20 |

Recenzii
Nu există recenzii până acum.