PANOU LED 48W 30x120 CM
160.66 lei (cu TVA)
KIT SUSPENDARE PANOU LED
19.07 lei (cu TVA)
PANOU LED 20W 30×60 CM
Acest PANOU LED 20W 30×60 cm poate fi incastrat in tavanul casetat sau in placa de rigips sau poate fi suspendat cu ajutorul Kit-ului optional. Alimentarea acestui PANOU LED 20W se face la tensiune 230V cu ajutorul transformatorului.
97.71 lei (cu TVA)
Don't Miss Top Accessories
Descriere detaliată
PANOU LED 20W 300x600 MM INCASTRABIL
Caracteristici Tehnice PANOU LED 20W 30×60 CM: |
|
|---|---|
| Model | PNL20W30X60 |
| Putere | 20W |
| Dispersor | Alb mat – Plexiglas |
| Putere de intrare | AC 85-265V |
| Echivalenta CORP Neon Clasic | 2x14W T5 / 2x18W T8 |
| Temperatura de Culoare | Alb rece / Alb cald |
| Luminozitate | 1600 lm |
| Unghi de Lumina | 120 grade |
| Lungime | 295 x 595 x 9 mm |
| Durata de viata | 30.000 ore |
Avantaje si alte caracteristici PANOU LED 20W 30×60 CM: |
|
|---|---|
|
Aplicatii PANOU LED 20W 30×60 CM: |
|
|---|---|
|
Instructiuni de montare / schimbare sau instalare pentru Panouri LED: |
|
|---|---|
|
Specificații
Overview
| Greutate | 0.1 livre |
|---|---|
| Temperatura de culoare | 2700K – 3000K (Alb Cald), 6000K – 6500K (Alb Rece) |
| Flux Luminos | 80 lumeni / Watt |
| Dimabil | Nu |
| Culoare Rama : | Gri |
| Forma | Dreptunghiular |
| Montare : | Incastrat |
| Echivalent Corp Neon Clasic | 2 x 18W |

Recenzii
Nu există recenzii până acum.