PANOU LED INCASTRAT 595x1195 72W 6400K CU RAMA ALBA
350.29 lei (cu TVA)
PANOU LED INCASTRAT 295x595 24W 6400K RAMA ALBA
78.80 lei (cu TVA)
PANOU LED INCASTRAT 295×295 20W 6400K RAMA ALBA
51.81 lei (cu TVA)
Don't Miss Top Accessories
Descriere detaliată
PANOU LED INCASTRAT 20W 6400K RAMA ALBA
Caracteristici Tehnice PANOU LED INCASTRAT 20W 6400K RAMA ALBA: |
|
|---|---|
| Model | DL74533 |
| Putere | 20W |
| Dispersor | Alb mat |
| Putere de intrare | 170-240V |
| Frecventa | 50-60 Hz |
| Temperatura de Culoare | Alb rece |
| Luminozitate | 1400 lm |
| Unghi de Lumina | 120 grade |
| Grad de protectie | IP20 |
| Clasa energetica | A |
| CRI(RA) | Ra>70 |
| Durata medie de viata | 15.000 ore |
Avantaje si alte caracteristici PANOU LED INCASTRAT 20W 6400K RAMA ALBA: |
|
|---|---|
|
Aplicatii PANOU LED INCASTRAT 20W 6400K RAMA ALBA: |
|
|---|---|
|
Specificații
Overview
| Temperatura de culoare | 6000K – 6500K (Alb Rece) |
|---|

Recenzii
Nu există recenzii până acum.