PLAFONIERA LED 16W NICHEL MANILVA
263.60 lei (cu TVA)
PLAFONIERA LED 16W 3000K RICONTO
226.90 lei (cu TVA)
PLAFONIERA LED 11W 3000K RICONTO
Aceasta PLAFONIERA LED 11W 3000K RICONTO poate fi folosita in living, sufragerie, dormitor, hol sau bucatarie. Este realizata din sticla si otel si va oferi o iluminare eficienta locuintelor datorita sursei de iluminare LED integrate.
162.84 lei (cu TVA)
Don't Miss Top Accessories
Descriere detaliată
PLAFONIERA LED 11W 3000K RICONTO
Descriere produs:
Fabricata din cele mai bune materiale, PLAFONIERA LED 11W 3000K RICONTO va oferi un aspect placut incaperilor si, datorita sursei de iluminare LED integrate, eficienta la consumul de energie si durabilitate!
INFORMATII GENERALE PLAFONIERA LED 11W 3000K RICONTO:
| Caracteristici | Detalii caracteristici |
|---|---|
| Cod Produs | 93535 |
| Gama | RICONTO |
| Tipul sursei de iluminare | LED integrat |
| Putere surse de iluminare | 11W |
| Temperatura de culoare | 3000K, alb cald |
| Flux luminos | 950 lm |
| Durata de viata | 25000 ore |
| Eficienta energetica | A+ |
| Tensiune alimentare | 230-240 V |
Dimensiuni PLAFONIERA LED 11W 3000K RICONTO:
|
Iluminare PLAFONIERA LED 11W 3000K RICONTO:
|
Alte informatii PLAFONIERA LED 11W 3000K RICONTO:
|
Aplicatii PLAFONIERA LED 11W 3000K RICONTO:
|
Specificații
Overview
| Temperatura de culoare | 2700K – 3000K (Alb Cald) |
|---|
Recenzii clienți
You may also like
Prețul inițial a fost: 60.37 lei.45.28 leiPrețul curent este: 45.28 lei. (cu TVA)
Prețul inițial a fost: 60.37 lei.45.28 leiPrețul curent este: 45.28 lei. (cu TVA)
Prețul inițial a fost: 74.77 lei.52.34 leiPrețul curent este: 52.34 lei. (cu TVA)
Prețul inițial a fost: 38.62 lei.25.11 leiPrețul curent este: 25.11 lei. (cu TVA)

Recenzii
Nu există recenzii până acum.