PLAFONIERA LED 24W NEGRU PALOMARO
446.06 lei (cu TVA)
PLAFONIERA LED 24W GRI PALOMARO
446.06 lei (cu TVA)
PLAFONIERA LED 11W GRI PALOMARO
Ideal de folosit la interior, pentru a oferi lumina in incaperi precum living, sufragerie sau hol, aceasta PLAFONIERA LED 11W GRI PALOMARO se va remarca in orice decor datorita aspectului sau placut, modern.
271.55 lei (cu TVA)
Don't Miss Top Accessories
Descriere detaliată
PLAFONIERA LED 11W GRI PALOMARO
Descriere produs:
Da frau liber imaginatiei si foloseste pentru iluminarea interiorului casei, magazinului sau biroului aceasta PLAFONIERA LED 11W GRI PALOMARO. Disponibile intr-o varietate de forme si marimi, plafonierele din colectia PALOMARO se vor remarca in orice decor putand fi folosite atat impreuna cat si separat.
INFORMATII GENERALE PLAFONIERA LED 11W GRI PALOMARO:
| Caracteristici | Detalii caracteristici |
|---|---|
| Cod Produs | 93949 |
| Gama | PALOMARO |
| Tipul sursei de iluminare | LED integrat |
| Putere surse de iluminare | 11W |
| Temperatura de culoare | 3000K, alb cald |
| Flux luminos | 850 lm |
| Durata de viata | 25000 ore |
| Eficienta energetica | A+ |
| Tensiune alimentare | 230-240 V |
Dimensiuni PLAFONIERA LED 11W GRI PALOMARO:
|
Iluminare PLAFONIERA LED 11W GRI PALOMARO:
|
Alte informatii PLAFONIERA LED 11W GRI PALOMARO:
|
Aplicatii PLAFONIERA LED 11W GRI PALOMARO:
|
Specificații
Overview
| Temperatura de culoare | 2700K – 3000K (Alb Cald) |
|---|
Recenzii clienți
You may also like
Prețul inițial a fost: 38.62 lei.25.11 leiPrețul curent este: 25.11 lei. (cu TVA)
Prețul inițial a fost: 60.37 lei.45.28 leiPrețul curent este: 45.28 lei. (cu TVA)
Prețul inițial a fost: 60.37 lei.45.28 leiPrețul curent este: 45.28 lei. (cu TVA)
Prețul inițial a fost: 60.37 lei.45.28 leiPrețul curent este: 45.28 lei. (cu TVA)
Prețul inițial a fost: 74.77 lei.52.34 leiPrețul curent este: 52.34 lei. (cu TVA)
Prețul inițial a fost: 74.77 lei.52.34 leiPrețul curent este: 52.34 lei. (cu TVA)
Prețul inițial a fost: 38.62 lei.25.11 leiPrețul curent este: 25.11 lei. (cu TVA)

Recenzii
Nu există recenzii până acum.