PLAFONIERA LED 11W ALB PASTERI
310.38 lei (cu TVA)
PLAFONIERA LED 11W ANTRACIT
310.38 lei (cu TVA)
PLAFONIERA LED 11W GRI PASTERI
PLAFONIERA LED 11W GRI PASTERI dispune de sursa de iluminare LED inclusa, remarcandu-se astfel prin functionalitate, durabilitate si calitate! Aceasta plafoniera va oferi incaperilor o lumina calda, creand armonie in orice ambient!
310.38 lei (cu TVA)
Don't Miss Top Accessories
Descriere detaliată
PLAFONIERA LED 11W GRI PASTERI
Descriere produs:
PLAFONIERA LED 11W GRI din gama PASTERI de la EGLO ofera un iluminat de calitate oricarui ambient datorita sursei de iluminare LED incluse, fiind foarte potrivita pentru iluminatul in living, dormitor sau holuri.
INFORMATII GENERALE PLAFONIERA LED 11W GRI PASTERI:
| Caracteristici | Detalii caracteristici |
|---|---|
| Cod Produs | 31589 |
| Gama | PASTERI |
| Numar surse de iluminare | 1 |
| Putere surse de iluminare | 11W |
| Flux luminos | 950lm |
| Tipul sursei de iluminare | LED, inclus |
| Materiale | Otel, plastic alb, material textil |
| Tensiune alimentare | 230-240V |
| Grad de protectie | IP20 |
Dimensiuni PLAFONIERA LED 11W GRI PASTERI:
|
Iluminare PLAFONIERA LED 11W GRI PASTERI:
|
Alte informatii PLAFONIERA LED 11W GRI PASTERI:
|
Aplicatii PLAFONIERA LED 11W GRI PASTERI:
|
Specificații
Overview
| Temperatura de culoare | 2700K – 3000K (Alb Cald) |
|---|
Recenzii clienți
You may also like
Prețul inițial a fost: 38.62 lei.25.11 leiPrețul curent este: 25.11 lei. (cu TVA)
Prețul inițial a fost: 60.37 lei.45.28 leiPrețul curent este: 45.28 lei. (cu TVA)
Prețul inițial a fost: 74.77 lei.52.34 leiPrețul curent este: 52.34 lei. (cu TVA)
Prețul inițial a fost: 38.62 lei.25.11 leiPrețul curent este: 25.11 lei. (cu TVA)

Recenzii
Nu există recenzii până acum.