PLAFONIERA LED 3X3.3W 3000K MASIANO
336.38 lei (cu TVA)
PLAFONIERA LED 2X3.3W 2X5.4W MASIANO
482.94 lei (cu TVA)
PLAFONIERA LED 4X3.3W 3000K MASIANO
Poti folosi aceasta PLAFONIERA LED 4X3.3W 3000K MASIANO pentru a ilumina interiorul incaperilor si pentru a aduce un aer modern oricarui decor. Sursele de iluminare LED integrate vor asigura eficienta maxima a consumului de energie electrica.
382.01 lei (cu TVA)
Don't Miss Top Accessories
Descriere detaliată
PLAFONIERA LED 4X3.3W 3000K MASIANO
Descriere produs:
Fabricata din cele mai bune materiale, PLAFONIERA LED 4X3.3W 3000K MASIANO va oferi un aspect placut incaperilor si, datorita sursei de iluminare LED integrate, eficienta la consumul de energie si durabilitate!
INFORMATII GENERALE PLAFONIERA LED 4X3.3W 3000K MASIANO:
| Caracteristici | Detalii caracteristici |
|---|---|
| Cod Produs | 94508 |
| Gama | MASIANO |
| Tipul sursei de iluminare | LED integrat |
| Putere surse de iluminare | 4×3.3W |
| Temperatura de culoare | 3000K, alb cald |
| Flux luminos | 1360 lm |
| Durata de viata | 25000 ore |
| Eficienta energetica | A+ |
| Tensiune alimentare | 230-240 V |
Dimensiuni PLAFONIERA LED 4X3.3W 3000K MASIANO:
|
Iluminare PLAFONIERA LED 4X3.3W 3000K MASIANO:
|
Alte informatii PLAFONIERA LED 4X3.3W 3000K MASIANO:
|
Aplicatii PLAFONIERA LED 4X3.3W 3000K MASIANO:
|
Specificații
Overview
| Temperatura de culoare | 2700K – 3000K (Alb Cald) |
|---|
Recenzii clienți
You may also like
Prețul inițial a fost: 60.37 lei.45.28 leiPrețul curent este: 45.28 lei. (cu TVA)
Prețul inițial a fost: 60.37 lei.45.28 leiPrețul curent este: 45.28 lei. (cu TVA)
Prețul inițial a fost: 74.77 lei.52.34 leiPrețul curent este: 52.34 lei. (cu TVA)
Prețul inițial a fost: 38.62 lei.25.11 leiPrețul curent este: 25.11 lei. (cu TVA)
Prețul inițial a fost: 78.55 lei.58.91 leiPrețul curent este: 58.91 lei. (cu TVA)

Recenzii
Nu există recenzii până acum.