PLAFONIERA LED 3X4.5W CARTAMA
382.80 lei (cu TVA)
PLAFONIERA LED 5X3W NICHEL LOCANDA
467.52 lei (cu TVA)
PLAFONIERA LED 4X4.5W CARTAMA
Potrivita pentru iluminarea interiorului locuintelor, PLAFONIERA LED 4X4.5W CARTAMA va oferi o atmosfera placuta si o lumina calda. Este realizata din plastic si otel si are un aspect simplu, modern.
496.13 lei (cu TVA)
Don't Miss Top Accessories
Descriere detaliată
PLAFONIERA LED 4X4.5W CARTAMA
Descriere produs:
Fabricata din cele mai bune materiale, PLAFONIERA LED 4X4.5W CARTAMA va oferi un aspect placut incaperilor si, datorita surselor de iluminare LED integrate, eficienta la consumul de energie si durabilitate!
INFORMATII GENERALE PLAFONIERA LED 4X4.5W CARTAMA:
| Caracteristici | Detalii caracteristici |
|---|---|
| Cod Produs | 94156 |
| Gama | CARTAMA |
| Tipul sursei de iluminare | LED integrat |
| Putere surse de iluminare | 4×4.5W |
| Temperatura de culoare | 3000K, alb cald |
| Flux luminos | 1920 lm |
| Durata de viata | 25000 ore |
| Tensiune alimentare | 230-240 V |
Dimensiuni PLAFONIERA LED 4X4.5W CARTAMA:
|
Iluminare PLAFONIERA LED 4X4.5W CARTAMA:
|
Alte informatii PLAFONIERA LED 4X4.5W CARTAMA:
|
Aplicatii PLAFONIERA LED 4X4.5W CARTAMA:
|
Specificații
Recenzii clienți
You may also like
Prețul inițial a fost: 60.37 lei.45.28 leiPrețul curent este: 45.28 lei. (cu TVA)
Prețul inițial a fost: 60.37 lei.45.28 leiPrețul curent este: 45.28 lei. (cu TVA)
Prețul inițial a fost: 74.77 lei.52.34 leiPrețul curent este: 52.34 lei. (cu TVA)
Prețul inițial a fost: 74.77 lei.52.34 leiPrețul curent este: 52.34 lei. (cu TVA)

Recenzii
Nu există recenzii până acum.