PLAFONIERA LED 5X3W ALB LOCANDA
467.90 lei (cu TVA)
PLAFONIERA LED 12X3.3W 4000K LONZASO
1,089.44 lei (cu TVA)
PLAFONIERA LED 8X3.3W 4000K LONZASO
Imbinarea reusita dintre materialele de calitate folosite la realizarea acestui corp de iluminat, otel, aluminiu si cristale, face ca PLAFONIERA LED 8X3.3W 4000K LONZASO sa fie remarcata in orice incapere.
676.86 lei (cu TVA)
Don't Miss Top Accessories
Descriere detaliată
PLAFONIERA LED 8X3.3W 4000K LONZASO
Descriere produs:
Fabricata din cele mai bune materiale, PLAFONIERA LED 8X3.3W 4000K LONZASO va oferi un aspect placut incaperilor si, datorita surselor de iluminare LED integrate, eficienta la consumul de energie si durabilitate!
INFORMATII GENERALE PLAFONIERA LED 8X3.3W 4000K LONZASO:
| Caracteristici | Detalii caracteristici |
|---|---|
| Cod Produs | 94313 |
| Gama | LONZASO |
| Tipul sursei de iluminare | LED integrat |
| Putere surse de iluminare | 8×3.3W |
| Temperatura de culoare | 4000K, alb natural |
| Flux luminos | 2960 lm |
| Durata de viata | 25000 ore |
| Eficienta energetica | A+ |
| Tensiune alimentare | 230-240 V |
Dimensiuni PLAFONIERA LED 8X3.3W 4000K LONZASO:
|
Iluminare PLAFONIERA LED 8X3.3W 4000K LONZASO:
|
Alte informatii PLAFONIERA LED 8X3.3W 4000K LONZASO:
|
Aplicatii PLAFONIERA LED 8X3.3W 4000K LONZASO:
|
Specificații
Overview
| Temperatura de culoare | 4000K – 4500K (Alb Natural) |
|---|
Recenzii clienți
You may also like
Prețul inițial a fost: 38.62 lei.25.11 leiPrețul curent este: 25.11 lei. (cu TVA)
Prețul inițial a fost: 60.37 lei.45.28 leiPrețul curent este: 45.28 lei. (cu TVA)
Prețul inițial a fost: 74.77 lei.52.34 leiPrețul curent este: 52.34 lei. (cu TVA)
Prețul inițial a fost: 74.77 lei.52.34 leiPrețul curent este: 52.34 lei. (cu TVA)
Prețul inițial a fost: 74.77 lei.52.34 leiPrețul curent este: 52.34 lei. (cu TVA)

Recenzii
Nu există recenzii până acum.