APLICA E27 1X40W PRIDDY
126.18 lei (cu TVA)
PLAFONIERA UFO STEJAR 1X60W E27
126.54 lei (cu TVA)
PLAFONIERA PIN 1X60W E27
Simpla si eleganta, PLAFONIERA PIN 1X60W E27 UFO1 poate oferi locuintei dumneavoastra atmosfera calda a unui camin. Compatibila cu becurile LED, clasice, economice sau cu halogen, este alegerea perfecta pentru dormitor, bucatarie sau hol.
126.54 lei (cu TVA)
Don't Miss Top Accessories
Descriere detaliată
PLAFONIERA PIN 1X60W E27 UFO1
Descriere produs:
Alegand PLAFONIERA PIN 1X60W E27 UFO1 puteti oferi o ambianta placuta si calda casei dumneavoastra. Marginea de lemn se imbina placut cu sticla satinata alba si datorita sursei de iluminare de 60W devine perfecta pentru un iluminat ambiental in camere mici si mijlocii cum ar fi holul, debaraua sau dormitorul.
INFORMATII GENERALE PLAFONIERA PIN 1X60W E27 UFO1
| Caracteristici | Detalii caracteristici |
|---|---|
| Cod Produs | 3890 |
| Gama | UFO 1 |
| Numar surse de iluminare | 1 |
| Putere surse de iluminare | max 60W |
| Putere totala | 60W |
| Tipul sursei de iluminare | LED, bec clasic, halogen sau economic |
| Materiale | Lemn pin / Sticla satinata alba |
| Tensiune alimentare | 230-240V |
| Grad de protectie | IP20 |
Dimensiuni PLAFONIERA PIN 1X60W E27 UFO1:
|
Iluminare PLAFONIERA PIN 1X60W E27 UFO1:
|
Alte informatii PLAFONIERA PIN 1X60W E27 UFO1:
|
Aplicatii PLAFONIERA PIN 1X60W E27 UFO1:
|
Specificații
Recenzii clienți
You may also like
Prețul inițial a fost: 60.37 lei.45.28 leiPrețul curent este: 45.28 lei. (cu TVA)
Prețul inițial a fost: 60.37 lei.45.28 leiPrețul curent este: 45.28 lei. (cu TVA)

Recenzii
Nu există recenzii până acum.