PRELUNGITOR 3 PRIZE CP + 1.5 METRI 3X1MM
25.93 lei (cu TVA)
PRELUNGITOR 3 PRIZE CP + 7 METRI 3X1MM
52.77 lei (cu TVA)
PRELUNGITOR 3 PRIZE CP + 5 METRI 3X1MM
Cu un aspect placut si de culoare alba, PRELUNGITORUL cu 3 prize, este prevazut cu un cablu de alimentare cu lungimea de 5 metri. Acesta poate fi folosit la interior conform specificatiilor inscrise pe ambalajul produsului.
42.81 lei (cu TVA)
Don't Miss Top Accessories
Descriere detaliată
PRELUNGITOR 3 PRIZE CP CU CABLU 5 METRI 3X1.0 MM
Informatii Generale PRELUNGITOR 3 PRIZE SCHUKO CU CABLU 5 METRI 3X1 MM |
|
|---|---|
| Cod Produs | P-3P5M-3X1MM |
| Numar prize | 3 |
| Tip prize | Schuko |
| Lungime cablu | 5 metri |
| Sectiune cablu | 3×1.0 mm |
| Tensiune | 230V |
| Frecventa | 50-60Hz |
| Intensitate | 10/16A |
| Putere maxima admisa | 2200W |
| Intrerupator | Nu |
| Indicator optic | Nu |
| Carlig de agatare | Nu |
| Protectie copii | Nu |
| Grad de Protectie | IP20 |
Caracteristici Cablu PRELUNGITOR 3 PRIZE SCHUKO |
|
|---|---|
|
Specificații
Overview
| Greutate | 0.1 livre |
|---|---|
| Tensiune intrare | 230V |
| Subcategorie | Prelungitoare |

Recenzii
Nu există recenzii până acum.