CORP LED BAIE INOX IP44 12W ALB RECE
187.46 lei (cu TVA)
PROIECTOR CU LED 150W GALAXY SMD 6400K-ALB RECE
238.42 lei (cu TVA)
PROIECTOR CU LED 100W GALAXY SMD 6400K-ALB RECE
142.68 lei (cu TVA)
Don't Miss Top Accessories
Descriere detaliată
PROIECTOR CU LED 100W GALAXY SMD 6400K-ALB RECE
Caracteristici Tehnice PROIECTOR CU LED 100W GALAXY SMD 6400K-ALB RECE: |
|
|---|---|
| Model | SPN7636 |
| Putere | 100W |
| Tip LED | SMD |
| Putere de intrare | AC 230-240V |
| Transformator | IP65 |
| Temperatura de Culoare | Alb rece – 6400K |
| Luminozitate | 9000 lm |
| Unghi de Lumina | 120 grade |
| Materiale | Carcasa aliaj aluminiu + Sticla |
| Culoare carcasa | Negru |
| Clasa energetica | A+ |
| Dimabil | Nu |
| Durata de viata | 15.000 ore |
Avantaje si alte caracteristici PROIECTOR CU LED 100W GALAXY SMD 6400K-ALB RECE: |
|
|---|---|
|
Aplicatii PROIECTOR CU LED 100W GALAXY SMD 6400K-ALB RECE: |
|
|---|---|
|
Specificații
Overview
| Temperatura de culoare | 6000K – 6500K (Alb Rece) |
|---|---|
| Putere (Watt) | 100W |
| Tensiune intrare | 230V |
| Dimensiuni: | 280x35x250 mm |
| Unghi Lumina : | 120 grade |
| Flux Luminos | 9000LM |
| Dimabil | Nu |
| Culoare Rama : | Neagra |
| Grad de protectie | IP65 |
| Durata de viata : | 15.000 ore |
Recenzii clienți
You may also like
Prețul inițial a fost: 147.93 lei.118.34 leiPrețul curent este: 118.34 lei. (cu TVA)
Prețul inițial a fost: 41.19 lei.30.07 leiPrețul curent este: 30.07 lei. (cu TVA)
Prețul inițial a fost: 140.48 lei.84.29 leiPrețul curent este: 84.29 lei. (cu TVA)
Prețul inițial a fost: 41.28 lei.33.03 leiPrețul curent este: 33.03 lei. (cu TVA)

Recenzii
Nu există recenzii până acum.