PROIECTOR LED 5W CU ACUMULATOR SI SUPORT
121.92 lei (cu TVA)
PROIECTOR LED 20W CU ACUMULATOR SI SUPORT
167.26 lei (cu TVA)
PROIECTOR LED 10W CU ACUMULATOR SI SUPORT
Acum ai parte de libertate la cele mai inalte standarde. Proiectorul LED 10W cu acumulator si stativ poate fi incarcat la 12V sau 230V si are o autonomie de aproximativ de pana la 12 de ore.
123.95 lei (cu TVA)
Don't Miss Top Accessories
Descriere detaliată
PROIECTOR CU LED 10W CU ACUMULATOR SI STATIV
Util si eficient in diverse situatii, Proiectorul LED 10W cu acumulator si suport, poate fi accesoriul de baza atunci cand esti la pescuit, faci un gratar sau o pana noaptea. Totodata poate fi folosit atunci cand ai nevoie de o sursa de iluminat suplimentara. Incarcarea acumulatorului se face si la tensiune 12V (auto) dar si la 230V, avand incluse in pachet toate accesoriile necesare pentru aceasta.
Caracteristici Tehnice PROIECTOR LED 10W CU ACUMULATOR SI STATIV: |
|
|---|---|
| Model | ACPR10W12V230V |
| Putere | 10W |
| Tip LED | COB LED |
| Tensiune alimentare | 12V / 230V |
| Transformator | IP65 |
| Temperatura de Culoare | Alb rece – 6000 – 6500K |
| Luminozitate | 800 lm |
| Durata incarcare | 4-6 ore |
| Autonomie functionare | Pana la 12 ore |
| Stativ reglabil | Inaltime fixa |
| Durata de viata | 50.000 ore |
Avantaje si alte caracteristici PROIECTOR LED 10W CU ACUMULATOR: |
|
|---|---|
|
Aplicatii PROIECTOR CU LED 10W CU ACUMULATOR SI STATIV 12V / 230V: |
|
|---|---|
|
Specificații
Overview
| Greutate | 0.1 livre |
|---|---|
| Temperatura de culoare | 6000K – 6500K (Alb Rece) |
| GAMA Proiector LED | ACUMULATOR |
| Flux Luminos | 80 lumeni / Watt |
| Acumulator Inclus : | Da |
| Suport Proiector (Stativ) : | Inclus, Reglabil pe verticala |
Recenzii clienți
You may also like
Prețul inițial a fost: 41.19 lei.30.07 leiPrețul curent este: 30.07 lei. (cu TVA)

Recenzii
Nu există recenzii până acum.