TRANSFORMATOR 24W CU STECHER PT BANDA LED
27.12 lei (cu TVA)
CHIP LED 20W
23.28 lei (cu TVA)
PROIECTOR LED 2X50W – 100W ALB RECE
Cu caracteristici apropiate fata de Proiectorul cu LED 100W clasic, acest model nou este prevazut cu 2 LED-uri de 50W si ofera un flux luminos total de 7500lm. Proiectorul cu LED 2x50W poate fi montat la exterior, avand grad de protectie IP65.
201.57 lei (cu TVA)
Don't Miss Top Accessories
Descriere detaliată
PROIECTOR LED 100W (2x50W) ALB RECE IP65
Echivalent cu lumina data de un bec clasic de 750W, acest Proiector LED 2X50W este potrivit pentru iluminarea la exterior. Fabricat din aliaj de aluminiu si sticla tratata termic, Proiectorul LED 100W are temperatura de culoare alb rece, similara cu lumina emisa de tuburile de neon fluorescente. Alimentarea se face la tensiune 230V, avand incluse toate componentele necesare functionarii.
Caracteristici Tehnice PROIECTOR LED 100W (2X50W) ALB RECE IP65 |
|
|---|---|
| Model | PRL2X50WIP65CW |
| Putere | 100W |
| Tip LED | COB LED |
| Putere de intrare | AC 85-265V |
| Transformator | IP65 |
| Temperatura de Culoare | Alb rece – 6500K |
| Luminozitate | 7500 lm |
| Unghi de Lumina | 120 grade |
| Materiale | Carcasa aliaj aluminiu + Sticla |
| Culoare carcasa | Gri |
| Durata de viata | 50.000 ore |
Avantaje si alte caracteristici PROIECTOR LED 100W (2x50W) ALB RECE IP65 |
|
|---|---|
|
Aplicatii PROIECTOR LED 100W (2x50W) ALB RECE IP65 DE EXTERIOR |
|
|---|---|
|
Specificații
Overview
| Greutate | 3.4 livre |
|---|---|
| Temperatura de culoare | 6000K – 6500K (Alb Rece) |
| Putere (Watt) | 100W |
| GAMA Proiector LED | CLASIC |
| Tensiune intrare | 230V |
| Flux Luminos | 75 lumeni / Watt |
| Culoare Carcasa | Gri |

Recenzii
Nu există recenzii până acum.