BARA SPOT LED GU10 5X3W 3000K
Prețul inițial a fost: 457.08 lei.228.54 leiPrețul curent este: 228.54 lei. (cu TVA)
BARA SPOT LED GU10 2X3W RICCIO 2
Prețul inițial a fost: 134.05 lei.71.04 leiPrețul curent este: 71.04 lei. (cu TVA)
SPOT CLEMA LED GU10 1X3W GRI BANNY 1
Poti folosi acest SPOT CLEMA LED GU10 1X3W GRI BANNY 1 in dormitor, living, birou sau sufragerie pentru a obtine lumina necesara in locurile greu accesibile.
Prețul inițial a fost: 81.87 lei.49.12 leiPrețul curent este: 49.12 lei. (cu TVA)
Don't Miss Top Accessories
Descriere detaliată
SPOT CLEMA LED GU10 1X3W GRI BANNY 1
Descriere produs:
Fabricat din cele mai bune materiale, SPOTUL CLEMA LED GU10 1X3W GRI BANNY 1 va oferi, datorita sursei de iluminare GU10 LED incluse, eficienta energetica, functionalitate si durabilitate!
INFORMATII GENERALE SPOT CLEMA LED GU10 1X3W GRI BANNY 1:
| Caracteristici | Detalii caracteristici |
|---|---|
| Cod Produs | 93119 |
| Gama | BANNY 1 |
| Tipul sursei de iluminare | Spot LED GU10, inclus |
| Putere surse de iluminare | 1x3W |
| Temperatura de culoare | 3000K, alb cald |
| Flux luminos | 1×200 lm |
| Indice de redare al culorii | >80 Ra |
| Durata de viata | 15000 ore |
| Tensiune alimentare | 230-240 V |
Dimensiuni SPOT CLEMA LED GU10 1X3W GRI BANNY 1:
|
Iluminare SPOT CLEMA LED GU10 1X3W GRI BANNY 1:
|
Alte informatii SPOT CLEMA LED GU10 1X3W GRI BANNY 1:
|
Aplicatii SPOT CLEMA LED GU10 1X3W GRI BANNY 1:
|
Specificații
Recenzii clienți
You may also like
Prețul inițial a fost: 25.79 lei.23.21 leiPrețul curent este: 23.21 lei. (cu TVA)
Prețul inițial a fost: 25.79 lei.23.21 leiPrețul curent este: 23.21 lei. (cu TVA)

Recenzii
Nu există recenzii până acum.