SPOT COB LED 12W ROTUND MOBIL
47.11 lei (cu TVA)
SPOT COB LED 30W ROTUND MOBIL
113.82 lei (cu TVA)
SPOT COB LED 20W ROTUND MOBIL
Pentru atunci cand vrei mai multa lumina, SPOTUL LED 20W orientabil, este solutia ideala. Acesta face fata chiar si cand este montat la o inaltime de aproximativ 3-4 metri.
72.85 lei (cu TVA)
Don't Miss Top Accessories
Descriere detaliată
SPOT COB LED 20W ROTUND MOBIL CU RAMA ALBA
Forma rotunda, dispersorul transparent sau rama alba sunt cateva din caracteristicile vizuale la exterior ale Spotului cu COB LED 20W. Atunci cand este pus in functiune el impresioneaza prin puterea luminii data de reflectorul oglindat din interiorul lui. In plus fata de alte spoturi acesta este reglabil si se poate stabilii directia in care dorim sa iluminam.
Caracteristici Tehnice SPOT COB LED 20W ROTUND MOBIL CU RAMA ALBA: |
|
|---|---|
| Model | SCL20WMOB |
| Putere | 20W |
| Forma Spot Incastrat | Rotund |
| Temperatura de Culoare | Alb rece / Alb cald |
| Culoare Rama | Alba |
| Culoare Dispersor | Transparent / Clar |
| Dimensiuni | Ø 140×110 mm |
| Dimensiuni Decupaj Tavan Fals | Ø 115 mm |
| Unghiul de Lumina | 60 grade |
| Tensiune de Alimentare | 230V |
Avantaje si alte caracteristici SPOT COB LED 20W ROTUND MOBIL CU RAMA ALBA: |
|
|---|---|
|
Aplicatii SPOT COB LED 20W ROTUND MOBIL CU RAMA ALBA: |
|
|---|---|
|
Instructiuni de montare / schimbare sau instalare pentru spoturi LED incastrabile pentru tavan fals: |
|
|---|---|
|
Specificații
Overview
| Greutate | 0.1 livre |
|---|---|
| Temperatura de culoare | 2700K – 3000K (Alb Cald), 6000K – 6500K (Alb Rece) |
| Dimensiuni: | Ø 140×110 mm |
| Unghi Lumina : | 60 grade |
| Flux Luminos | 90 lumeni / Watt |
| Dimabil | Nu |
| Culoare Rama : | Alba |
| Forma | Rotund |
| Montare : | Incastrat |
Recenzii clienți
You may also like
Interval de prețuri: 48.40 lei până la 68.20 lei (cu TVA)
Prețul inițial a fost: 25.79 lei.23.21 leiPrețul curent este: 23.21 lei. (cu TVA)

Recenzii
Nu există recenzii până acum.