SPOT LED 2.7W 3000K Ø85MM FUEVA
38.81 lei (cu TVA)
SPOT LED 2.7W 4000K FUEVA
42.19 lei (cu TVA)
SPOT LED 2.7W 4000K Ø85MM FUEVA
SPOTUL LED 2.7W 4000K Ø85MM FUEVA este realizat din fonta, este ideal de folosit in incaperi de dimensiuni medii si va oferi o lumina alba, naturala, la un flux luminos de 360 lm.
38.81 lei (cu TVA)
Don't Miss Top Accessories
Descriere detaliată
SPOT LED 2.7W 4000K Ø85MM FUEVA
Descriere produs:
Fabricat din cele mai bune materiale, acest SPOT LED 2.7W 4000K Ø85MM FUEVA va oferi o iluminare eficienta incaperilor datorita LED-ului integrat! Spoturile din colectia FUEVA se vor putea monta in pereti sau tavane, atat individual cat si impreuna, la diferite adancimi de instalare si decupaje, pentru o iluminare uniforma a incaperilor.
INFORMATII GENERALE SPOT LED 2.7W 4000K Ø85MM FUEVA :
| Caracteristici | Detalii caracteristici |
|---|---|
| Cod Produs | 94043 |
| Gama | FUEVA |
| Tipul sursei de iluminare | LED integrat |
| Putere surse de iluminare | 2.7W |
| Temperatura de culoare | 4000K, alb natural |
| Flux luminos | 360 lm |
| Durata de viata | 25000 ore |
| Eficienta energetica | A+ |
| Tensiune alimentare | 230-240 V |
Dimensiuni SPOT LED 2.7W 4000K Ø85MM FUEVA:
|
Iluminare SPOT LED 2.7W 4000K Ø85MM FUEVA:
|
Alte informatii SPOT LED 2.7W 4000K Ø85MM FUEVA:
|
Aplicatii SPOT LED 2.7W 4000K Ø85MM FUEVA:
|
Specificații
Overview
| Temperatura de culoare | 4000K – 4500K (Alb Natural) |
|---|
Recenzii clienți
You may also like
Interval de prețuri: 48.40 lei până la 68.20 lei (cu TVA)
Prețul inițial a fost: 25.79 lei.23.21 leiPrețul curent este: 23.21 lei. (cu TVA)

Recenzii
Nu există recenzii până acum.