SPOT LED 3X2.7W 3000K FUEVA 1
Prețul inițial a fost: 121.53 lei.72.92 leiPrețul curent este: 72.92 lei. (cu TVA)
SPOT LED 1X5.4W 3000K ALB MONTALE
Prețul inițial a fost: 200.33 lei.94.16 leiPrețul curent este: 94.16 lei. (cu TVA)
SPOT LED 3X2.7W 3000K Ø85MM NICHEL
SPOTUL LED 3X2.7W 3000K Ø85MM NICHEL FUEVA va oferi o nota moderna oricarei incaperi! Se va evidentia prin economia excelenta pe care o va aduce spatiului oricarei locuinte si va oferi o iluminare placuta, eficienta.
Prețul inițial a fost: 126.59 lei.69.63 leiPrețul curent este: 69.63 lei. (cu TVA)
Don't Miss Top Accessories
Descriere detaliată
SPOT LED 3X2.7W 3000K Ø85MM NICHEL FUEVA
Descriere produs:
Fabricat din cele mai bune materiale, acest SPOT LED 3X2.7W 3000K Ø85MM NICHEL FUEVA 1 va oferi o iluminare eficienta incaperilor datorita LED-ului integrat! Spoturile din colectia FUEVA se vor putea monta in pereti sau tavane, atat individual cat si impreuna, la diferite adancimi de instalare si decupaje, pentru o iluminare uniforma a incaperilor.
INFORMATII GENERALE SPOT LED 3X2.7W 3000K Ø85MM NICHEL FUEVA:
| Caracteristici | Detalii caracteristici |
|---|---|
| Cod Produs | 94734 |
| Gama | FUEVA |
| Tipul sursei de iluminare | LED integrat |
| Putere surse de iluminare | 3×2.7W |
| Temperatura de culoare | 3000K, alb cald |
| Flux luminos | 900 lm |
| Durata de viata | 25000 ore |
| Eficienta energetica | A+ |
| Tensiune alimentare | 230-240 V |
Dimensiuni SPOT LED 3X2.7W 3000K Ø85MM NICHEL FUEVA 1:
|
Iluminare SPOT LED 3X2.7W 3000K Ø85MM NICHEL FUEVA 1:
|
Alte informatii SPOT LED 3X2.7W 3000K Ø85MM NICHEL FUEVA 1:
|
Aplicatii SPOT LED 3X2.7W 3000K Ø85MM NICHEL FUEVA 1:
|
Specificații
Overview
| Temperatura de culoare | 2700K – 3000K (Alb Cald) |
|---|
Recenzii clienți
You may also like
Interval de prețuri: 48.40 lei până la 68.20 lei (cu TVA)

Recenzii
Nu există recenzii până acum.