SPOT LED 2.7W 3000K FUEVA1
43.88 lei (cu TVA)
SPOT LED 5.5W 3000K FUEVA1
60.76 lei (cu TVA)
SPOT LED 5.5W 3000K Ø120MM FUEVA1
Realizat din fonta, SPOTUL LED 5.5W 3000K Ø120MM FUEVA 1 va oferi incaperilor o lumina alba, calda la un flux luminos de 600 lm. Se va putea monta in pereti sau tavane, atat individual cat si impreuna cu alte spoturi din gama FUEVA.
60.76 lei (cu TVA)
Don't Miss Top Accessories
Descriere detaliată
SPOT LED 5.5W 3000K Ø120MM FUEVA1
Descriere produs:
Fabricat din cele mai bune materiale, acest SPOT LED 5.5W 3000K Ø120MM FUEVA1 va oferi o iluminare eficienta incaperilor datorita LED-ului integrat! Spoturile din colectia FUEVA se vor putea monta in pereti sau tavane, atat individual cat si impreuna, la diferite adancimi de instalare si decupaje, pentru o iluminare uniforma a incaperilor.
INFORMATII GENERALE SPOT LED 5.5W 3000K Ø120MM FUEVA1:
| Caracteristici | Detalii caracteristici |
|---|---|
| Cod Produs | 94521 |
| Gama | FUEVA 1 |
| Tipul sursei de iluminare | LED integrat |
| Putere surse de iluminare | 5.5W |
| Temperatura de culoare | 3000K, alb cald |
| Flux luminos | 600 lm |
| Durata de viata | 25000 ore |
| Eficienta energetica | A+ |
| Tensiune alimentare | 230-240 V |
Dimensiuni SPOT LED 5.5W 3000K Ø120MM FUEVA1:
|
Iluminare SPOT LED 5.5W 3000K Ø120MM FUEVA1:
|
Alte informatii SPOT LED 5.5W 3000K Ø120MM FUEVA1:
|
Aplicatii SPOT LED 5.5W 3000K Ø120MM FUEVA1:
|
Specificații
Overview
| Temperatura de culoare | 2700K – 3000K (Alb Cald) |
|---|
Recenzii clienți
You may also like
Prețul inițial a fost: 25.79 lei.23.21 leiPrețul curent este: 23.21 lei. (cu TVA)

Recenzii
Nu există recenzii până acum.