SPOT LED 5.5W 3000K FUEVA
101.10 lei (cu TVA)
SPOT LED PATRAT 5.5W 3000K FUEVA
59.07 lei (cu TVA)
SPOT LED 5.5W 4000K Ø12CM FUEVA
SPOTUL LED 5.5W 4000K Ø12CM FUEVA va putea fi montat la interior, atat in tavane cat si in pereti si va oferi o lumina placuta incaperilor dar si un aspect deosebit. Este realizat din fonta si va asigura un consum mic de energie electrica.
59.07 lei (cu TVA)
Don't Miss Top Accessories
Descriere detaliată
SPOT LED 5.5W 4000K Ø12CM FUEVA
Descriere produs:
Fabricat din cele mai bune materiale, acest SPOT LED 5.5W 4000K Ø12CM FUEVA va oferi o iluminare eficienta incaperilor datorita LED-ului integrat! Spoturile din colectia FUEVA se vor putea monta in pereti sau tavane, atat individual cat si impreuna, la diferite adancimi de instalare si decupaje, pentru o iluminare uniforma a incaperilor.
INFORMATII GENERALE SPOT LED 5.5W 4000K Ø12CM FUEVA:
| Caracteristici | Detalii caracteristici |
|---|---|
| Cod Produs | 94051 |
| Gama | FUEVA |
| Tipul sursei de iluminare | LED integrat |
| Putere surse de iluminare | 5.5W |
| Temperatura de culoare | 4000K, alb natural |
| Flux luminos | 700 lm |
| Durata de viata | 25000 ore |
| Eficienta energetica | A+ |
| Tensiune alimentare | 230-240 V |
Dimensiuni SPOT LED 5.5W 4000K Ø12CM FUEVA:
|
Iluminare SPOT LED 5.5W 4000K Ø12CM FUEVA:
|
Alte informatii SPOT LED 5.5W 4000K Ø12CM FUEVA:
|
Aplicatii SPOT LED 5.5W 4000K Ø12CM FUEVA:
|
Specificații
Overview
| Temperatura de culoare | 4000K – 4500K (Alb Natural) |
|---|
Recenzii clienți
You may also like
Prețul inițial a fost: 25.79 lei.23.21 leiPrețul curent este: 23.21 lei. (cu TVA)
Prețul inițial a fost: 25.79 lei.23.21 leiPrețul curent este: 23.21 lei. (cu TVA)

Recenzii
Nu există recenzii până acum.