Corp Led Fida 40W/2700K Aluminiu
89.73 lei (cu TVA)
SPOT LED ROTUND 30W/6400K
104.69 lei (cu TVA)
SPOT LED PATRAT 30W/6400K ALB RECE
106.51 lei (cu TVA)
Don't Miss Top Accessories
Descriere detaliată
SPECIFICATII:
- Material: Aluminiu si PC
- Chip LED: SMD
- Consum: 30W
- Lumeni: 3000LM
- Volti: 85-265V CA
- Frecventa: 50-60Hz
- CRI: Ra>80
- Unghi lumina: 120grade
- Ore functionare(LED): 50.000h
- Dimensiune: 225x225x25mm
Specificații
Overview
| Temperatura de culoare | 6000K – 6500K (Alb Rece) |
|---|---|
| Putere (Watt) | 30W |
| Dimensiuni: | 225x225x25mm |
| Unghi Lumina : | 120 grade |
| Flux Luminos | 3000lm |
| Culoare Rama : | Alba |
| Forma | Patrat |
| Montare : | Incastrat |
| Durata de viata : | 50.000h |
| Grad de protectie | IP20 |
Recenzii clienți
You may also like
Prețul inițial a fost: 25.79 lei.23.21 leiPrețul curent este: 23.21 lei. (cu TVA)

Recenzii
Nu există recenzii până acum.